Kripto Para

BlockFi ve Gemini için Tehlike Çanları Çalıyor!

İflas etmiş dev kripto kredi şirketi BlockFi’nin bir kullanıcısı, Gemini ve BlockFi‘yi dava ettiğini bildirdi.

Geçtiğimiz süreçte iflas bildirisini yayınlayan BlockFi için şikayetler gelmeye devam ediyor. Bölümün olumsuz durularından etkilenip, iflasını bildirmiş olan dev kripto kredi platformu hakkında davalar devam ediyor. BlockFi‘de yaklaşık 2 milyon dolar kıymetinde fonu askıya alınan bir kullanıcı, BlockFi yöneticileri ve Gemini‘yi maksat göstererek davacı oldu.

BlockFi ve Gemini Yine Dava Edildi

blockfi ve gemini icin tehlike canlari caliyor 0 RB8yTSjb

Geçtiğimiz süreçte kripto bölümünde yaşanan bir çok skandal olay olmuştu. Bilhassa de iflas haberleri dala damgasını vurdu. Yaşanan olumsuz olayların zincirleme gelmesiyle, kriptoya dayalı birçok şirket, borsa, finansa dayalı hizmetler iflas müracaatında bulunarak dikkatleri üzerine topladı. Gerçekleşmiş olumsuz durumların etkileri ise hala devam ediyor.

BlockFi kullanıcısı Trey Greene, ABD New Jersey Bölge Mahkemesine 28 Şubat tarihinde yaptığı müracaatta, birçok suçlamayı ele aldı. Greene bilhassa de takas maddelerinin ihmal edilmesi, tüketiciyi dolandırmak, görev ilhali ve kayıt dışı teklifte bulunmak şikayetlerini vurguladı. Yaşanan olaylar doğrultusunda, BlockFi ve Gemini için tehlike çanları çalmaya devam ediyor.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/blockfi-ve-gemini-icin-tehlike-canlari-caliyor/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu