Sıradaki içerik:

Instagram Önerilen Gönderiler Özelliği ile Gündemde

e
sv

Donanım Klavyeli ve 5G’li Yeni BlackBerry Telefonlar Gelecek Yıl Bekleniyor

261 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

BlackBerry için bitmedi – marka bu ayın sonunda TCL ile yollarını ayırıyor olabilir, ancak yeni bir şirket bu görevi üstlenmeye başladı. Bugün, OnwardMobility, önümüzdeki yıl için BB markasını taşıyan yeni telefonlar geliştirmek için BlackBerry ve FIH Mobile ile ortaklık yaptığını duyurdu.

Ve sadece herhangi bir telefon değil, donanım klavyesi ve 5G bağlantısı olan telefonlar. Her zaman olduğu gibi, güvenlik tasarımın merkezinde olacak. BlackBerry İcra Kurulu Başkanı ve CEO’su John Chen, “Müşterilerin, yeni BlackBerry 5G akıllı telefonun sunacağı kurumsal ve hükümet düzeyinde güvenlik ve mobil üretkenliği deneyimlemesinden heyecan duyuyoruz” dedi.

“5G’nin hızla pazara sunulması ve bunun, mobil cihazların yükseltilmesinde ve üretkenliği artıran uygulamaların konuşlandırılmasında neden olacağı ivmeyle, BlackBerry 5G cihazları gibi kanıtlanmış ve son derece güvenli ürünleri işletmelerde, devlette ve finans veya hukuk gibi düzenlenmiş sektörlerde dağıtmak misyonumuz. J. Gold Associates Başkanı ve Baş Analisti, analist Jack Gold, “kritik bir durum” dedi.

Bu nedenle, genel olarak tüketiciler bu yeni cihazın hedef müşterisi değil, hükümetler ve değerli, hassas verilerle çalışan şirketler olabilir.

Yeni klavye paketli BlackBerry 5G telefonlar Kuzey Amerika ve Avrupa’da satışa sunulacak. Telefonlar doğal olarak Android çalıştıracak (BlackBerry OS bir süredir ölmüştü).

OnwardMobility şu anda ABD merkezlidir ve 2008’deki kuruluşundan bu yana güvenlik odaklı mobil yazılım üzerinde çalışmaktadır. Şu anki CEO Peter Franklin daha önce Microsoft (Azure) ve Zynga’da (Farmville) çalışmıştır. Yönetim ekibinin geri kalanı , akıllı telefon dünyasında ve büyük teknoloji şirketlerinde de zengin deneyime sahip.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.