Black Shark 3S’in Özellikleri Belirmeye Başladı: İşte Detaylar!

2 dk


Lansman tarihi yaklaşmakta olan Black Shark 3S adlı cihazın özellikleri ortaya çıkmaya başladı. Hadi şimdi incelemeye geçelim.

Telefon, USB 3.0 üzerinden ekran yansıtma desteği ( örneğin web kameralarının kullandığı standart USB Video Sınıfı protokolüyle) için en son JOYUI 12’yi çalıştıracak. Temel olarak, telefonu bir bilgisayara bağlar, Black Shark uygulamasını çalıştırırsınız ve telefon ekranının bilgisayarda 60 fps’de yansıtıldığını görürsünüz (telefonun kendi AMOLED ekranı 120 Hz’ye kadar yükselir ).

Uygulama, klavye ve fare girişini alır ve bunları telefona iletir (elbette kontrolleri özelleştirebilirsiniz). Bu oyun oynamak için aşağıda gösterilmiştir, ancak her türlü uygulama için çalışacaktır.

Sadece telefonu kullanarak oynamak istiyorsanız, dokunmatik ekranı desteklemek için hareket kontrollerini destekler. Jiroskop, telefonun hareketlerini izler, böylece telefonu belirli bir yönde kaydırarak altı hareketten birini gerçekleştirebilirsiniz. Bu, silahları değiştirmenize veya bu hareketlerden birine tarama yapmanıza izin vererek parmaklarınızı serbest bırakır.

Daha da fazla kontrol istiyorsanız, omuz tuşları ekleyen bir klips var. Bunlar sadece Black Shark 3S ile değil, diğer telefonlarla da uyumludur.

Bir diğer yeni JOYUI 12 özelliği ise “Oyun Barajı”. Bu, SMS, WeChat, QQ ve oyun ekranına yerleştirilen diğerlerinden gelen bildirimleri gösterir. Sohbet kafalarının aksine, bunlar aslında tam mesajı gösterir. Metin rengini ve mesajların opaklığını kontrol edebilirsiniz, ancak bunun çok spam olmasını önlemek için bazı filtreleme daha iyi olur.

Yazılım ayrıca sesli komutları kabul eder, böylece ekran görüntüsünü alabilir, ekranı kaydetmeye başlayabilir, çağrıları cevaplayabilir ve daha fazlasını parmaklarınızı kontrollerden çıkarmadan yapabilirsiniz.

JOYUI 12’den bahsetmişken, Black Shark’ın özel yazılımının en son sürümü için bir teaser. Telefonun bir Tencent sürümü de olacağını unutmayın.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

69
8 Paylaşım, 69 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir