Black Shark 3S Lansman Tarihi Yaklaşıyor

2 dk


Geçen hafta, Lenovo Legion Duel, Samsung Galaxy Z Flip 5G, ASUS ROG Phone 3 gibi üç yeni Snapdragon 865+ mobil platformla çalışan akıllı telefonun gelişini gördü. Yarın, Nubia SD865 + destekli Red Magic 5S oyun telefonunu açıklayacak. Son raporlar, Xiaomi‘nin Black Shark 3S’yi de piyasaya süreceğini açıkladı. Bugün Çinli firma, 31 Temmuz’da Black Shark 3S için bir lansman etkinliği düzenleyeceğini doğrulamak için Weibo’ya gitti.

22 Temmuz’da, Black Shark CEO’su Luo Yuzhou, Weibo’da şirketin yakında yeni bir oyun telefonu başlatabileceğini ima eden şifreli bir yazı yayınladı. İlginçtir ki, Yuzhou, Weibo postasını yayınlamak için habersiz Black Shark 3S’yi kullanmıştı. Bu nedenle, Black Shark 3S’nin gelişinin yaklaştığı görülüyor.

Bugün şirket tarafından yayınlanan yazı, Black Shark 3S’nin 31 Temmuz günü saat 15:00’de açıklanacağını gösteriyor. Cihazın özellikleri hakkında hiçbir şey göstermiyor.

Bu yılın başlarında Xiaomi, Black Shark 3 ve Black Shark 3 Pro oyun telefonlarını piyasaya sürmüştü. İkincisi 7.1 inçlik büyük bir ekrana sahipken, ilkinde 6.67 inçlik bir ekran vardı. Black Shark 3S, Black Shark 3’ün güncellenmiş bir versiyonu olacak ve en önemli özelliği Snapdragon 865+’nin dahil edilmesi olacak. Black Shark 3S’de başka hangi iyileştirmelerin sunulacağı hala görülüyor.

Black Shark 3S’nin daha yüksek yenileme hızı, stereo hoparlörler ve 65W hızlı şarj desteğine sahip AMOLED ekrana sahip olacağı tahmin ediliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

43
6 Paylaşım, 43 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir