Kripto Para

BitMEX’in Eski CEO’su Hayes’ten ETH Senaryoları

BitMEX’in Eski CEO’su Arthur Hayes, blog yazısında dünyanın en büyük ikinci kripto ünitesi Ethereum (ETH) için farklı senaryolar ortaya koydu.

Ethereum, son günlerde Merge’in tesiriyle fiyatlarında olumlu istikamette gelişme gösteriyor. Gas fiyatları, hacmi ve NFT’lerinde üst istikametli bir grafik çiziyor. Arthur Hayes de edebi bir yaklaşımla Ethereum için öngörülerini paylaştı.

BitMEX’in Eski CEO’su: Ethereum 5.000 Dolara Yükselebilir

Arthur Hayes, Medium üzerinden yayınladığı blog yazısında Ethereum için farklı senaryolara yer verdi. Hayes’in Ethereum için hazırladığı senaryolar ise şu biçimde;

  • Proof of Stake başarılı olursa ve ABD piyasa duruşunu genişleme yanlısı olarak değiştirirse; Ethereum’un Merge tesiriyle 5 bin dolara çıkabileceğine inanıyor.
  • Fed, Pivot Nokta tahliliyle fiyatın reaksiyon gösterebileceği temel düzeyleri belirlemez ise Ethereum 3.500 dolar düzeyini geri alabilecek.
  • Birleşmeden sonra, Ethereum deflasyonist olacak ve bu da kripto para ünitesini daha kıt hale getirecek. DeFi uygulamalarının artan popülaritesi nedeniyle deflasyon oranı artmaya devam edecek.
  • Ethereum birleşmesi sona ererse ve Fed faiz oranlarını yükseltmeye devam ederse, Ethereum “karanlık çağlara” geri dönebilir.

Merge hazırlıkları devam eden Ethereum rekor düzeyinden yüzde 65,93 düştü ve şu an CoinGecko bilgilerine nazaran 1,663 dolardan süreç görüyor.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/bitmexin-eski-ceosu-hayesten-eth-senaryolari/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu