Altcoin

BitDAO Uzun Vadeli Fiyat Varsayımları

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoin’lerden biri olan BitDAO’yu da vurdu. BitDAO, CoinGecko bilgilerine nazaran son 24 saat içinde yüzde 11,0 kıymet kazandı.

BitDAO, şu sıralar 0,36 dolar düzeyinden süreç görse de 2021’de 2,88 dolarla ATH’sini yapmıştı.

BitDAO (BIT) Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

BitDAO, merkeziyetsiz finans projelerini ve tokenize bir ekonomiyi odağına alarak hiçbir kurum ve kuruluşun müdahalesine gereksinim duymadan çalışabilen özerk bir yapıdır.

BIT fiyat iddiası uzman görüşleri, teknik tahliller ve evvelki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

bitdao uzun vadeli fiyat varsayimlari 0 YI8bFBLpBIT’in günlük grafiği

BIT’in anlık görünümüne bakarsak uzun süren düşüş periyodu geçirdiğini akabinde yatay seyirde devam ettiğini görebiliriz. BIT, şu anda 0,27 dolar dayanağından reaksiyon almış durumda. BIT tarafındaki birinci yükseliş de bizleri 0,41 dolar bandına çıkartabilir. Muhtemel bir düşüş durumunda ise 0,27 bölgesi takviye rolü oynayabilir.

bitdao uzun vadeli fiyat varsayimlari 1 vhvGWc7UBIT’in yıllara nazaran fiyat tahminleri

Şu anki görünüm ele alındığında BIT için yıl sonunda yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi BIT’in fiyatına da olumsuz yansıyor.

2023’te BIT için varsayım edilen fiyat asgarî 0,5 dolar iken azamî 0,6 dolar. 2024’e baktığımızda 0,74 dolar ile 0,87 dolar ortasında değişen bir fiyat kestirimi görüyoruz. BIT, ATH’sine ne vakit ulaşıyor diye baktığımızda ise kestirimler bize 2028 yılını işaret ediyor. 2028’de BIT’in kestirim edilen en az pahası 3,25 dolar iken azamî bedeli ise 3,96 dolar. Tahlilin son yılı olan 2031’e göz atarsak BIT’in en yüksek biçilen pahasının 11,8 dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Tabi şunu da belirtmemizde yarar var, bu tahlil ve kestirimler yalnızca şu anki görünüm ele alınarak yapılmaktadır. İleride kripto para ve Blockchain hakkında neler olacak elbette ki kestirmesi sıkıntı. Bu tahliller bugünkü görünümden ileriye ışık tutmak için görüşler ve kripto paraların eski hareketleri baz alınarak yapılmakta.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/bitdao-uzun-vadeli-fiyat-tahminleri/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu