Kripto Para

Bitcoin, Peter Brandt’in En Büyük Durumları Ortasında

Ünlü trader Peter Brandt, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda sahip olduğu en büyük durumlardan birinin Bitcoin olduğunu söyledi.

Kripto para piyasasının düşüşe geçmesiyle birçok firma iflas eşiğine geldi ve yatırımcılar stratejilerini şekillendirmeye başladı. Trader Peter Brandt de kripto para üniteleriyle dalga geçen bir görüntü paylaşımı alıntılayarak kripto paraların gücünü vurguladı.

Peter Brandt, Bitcoin’e Güveniyor

Peter Brandt, Twitter’da Dogecoin de dahil olmak üzere muhakkak kripto paralarla dalga geçilen “Bill Maher ile Gerçek Zamanlı” dan bir görüntü klibi paylaştı.

Tweetinde klibi alıntılayan Brandt, kısmın yayınlamasından sonraki haftalarda Bitcoin’in 57 bin dolarlık doruğa ulaştığını hatırlattı ve durumun komik olduğunu vurguladı. Paylaşımının altında açıklamalarına devam etti ve son aylarda kıymetinin yarısından fazlasını kaybetmesine karşın Bitcoin’in hala en büyük konumlarından biri olduğu söyledi.

Bir öteki büyük durumu da altın olan Brandt, 2018’in sonlarında tahsis edilen başka pot para için farklı bir risk idaresi stratejisi kullandığını da kelamlarına ekledi.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/bitcoin-peter-brandtin-en-buyuk-pozisyonlari-arasinda/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu