Gündem

Bitcoin Ekim ayında büyük fiyat hareketine mi girecek!

Eylül ayı sona ererken, Bitcoin’in ( BTC ) fiyatı sabit kalıyor ve oynaklık azalmaya çalışırken 19.000 doların üzerinde istikrar kazanıyor gibi görünüyor. Bitcoin’in fiyatındaki istikrar, kısmen, ABD dolarının diğer küresel fiat para birimlerini devirdiği bir zamanda elverişli bir koruma olarak öne çıkan varlık tarafından destekleniyor.

Bitcoin Ekim ayında büyük fiyat hareketine mi girecek!

Son fiyat hareketine dayanarak, Kitco News analisti Jim Wyckoff 30 Eylül’de Bitcoin oynaklığındaki düşüşün ‘daha büyük bir fiyat hareketinin ufukta olduğunu’ gösterebileceğini öne sürdü . Spesifik olarak analistler, çöken volatilitenin, ayıların önemli bir kontrol payına sahip olmasına rağmen Bitcoin’in yatay ticaret kaydetmesinin bir sonucu olduğuna dikkat çekti.

Varlığın beklentileri hakkında Wyckoff, fiyatın Eylül ayının en yüksek seviyesi olan 20.000$’ı aşması durumunda, senaryonun boğaları tetikleyeceğini belirtti . Yine de varlık Eylül ayının en düşük seviyeleri ile gelecek aya geçerse ayılar hakim olacak.

bitcoin ekim ayinda buyuk fiyat hareketine mi girecek 0 wYS4nflf

Bitcoin grafiği. Ticaret Görünümü

Ekim ayında Bitcoin

İlginç bir şekilde Bitcoin, varlığı desteklediği bilinen bir ay olan Ekim ayına giriyor ve çoğu yatırımcı için önemli bir psikolojik destek olabilir. Bu nedenle, yatırımcılar muhtemelen yükseliş sezonundan yararlanmayı dört gözle bekliyorlar, ancak hakim makroekonomik faktörlerden bıkmış olacaklar.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/guncel/bitcoin-ekim-ayinda-buyuk-fiyat-hareketine-mi-girecek-633b2358c6adbd14c043a741

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu