Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Note 20’de Yeni Sızıntılar: İşte Detaylar!

e
sv

Bir URL Numarası YouTube Reklamlarını Engellemenize Yardımcı Olabilir!

avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ödeme duvarlarından ve YouTube reklamlarından nefret eden kullanıcılardan biriyseniz, artık üçüncü taraf uzantıları, reklam engelleyicileri almanıza veya başka karmaşık yöntemleri denemenize gerek yok.

“U / unicorn4sale” kullanıcı adıyla bir Reddit kullanıcısı ( The Next Web üzerinden ), kullanıcıların YouTube’daki reklamları engellemesine ve hatta ödeme duvarlarını atlamasına olanak tanıyan basit bir numara buldu. Tek yapmanız gereken “.com” dan sonra bir nokta koymak ve reklamları otomatik olarak engellemektir. ” Www.youtube.com/xyz ” adresini ziyaret ediyorsanız ” www.youtube.com ” olarak değiştirmeniz gerekir . / xyz . “Bu, YouTube’daki reklamları engelleyecek ve herhangi bir reklam olmadan video izlemenize olanak tanıyacak.

Bunun nedeninin ana bilgisayar adıyla ilgisi vardır. URL’ye bir nokta koyduğunuzda, ana bilgisayar adı eşleşmesine neden olmaz. Bu olduğunda, web sitesinin ana içeriği yüklenir, ancak reklamlar ve çerezler gibi ek özellikler bozulur ve yüklenmez. Boşluk web siteleri tarafından “ekstra nokta içermeyen bir beyaz listeye sahip reklamlar / medya sunmak için farklı bir alan adı kullanarak” ana makine adını normalleştirebildikleri için düzeltilebilir.

Boşluk masaüstü ve mobil cihazlarda çalışır, ancak mobil kullanıcıların sitenin masaüstü sürümünü yüklemeleri gerekir. Ne yazık ki, mobil uygulamalarda reklamları veya ödeme duvarlarını atlamanın bir yolu yoktur. Lütfen içerik oluşturucuların reklam gelirlerini kullanarak harcamalarını ödediğini unutmayın; bu nedenle reklamsız bir YouTube çılgınlığına gitmeden önce favori içerik oluşturucularınızı desteklemeyi düşünün. Alternatif olarak, reklamsız bir deneyim elde etmek için YouTube Premium üyeliği satın alabilirsiniz.

Hile yazma sırasında birkaç web sitesi çalışabilir, ancak basit bir düzeltme vardır, bu nedenle web sitelerinin ve hatta YouTube’un boşluk deliğini yamalamadan önce verdiğimiz bilgiyi uygulayın.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takip etmeyi unutmayın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.