Kripto Para

Bir Milyar Ripple’ın (XRP) Kilidi Açıldı! Neler Oluyor?

Ripple’da (XRP), bu ay da yaklaşık bir milyar adetlik token kilit açılımı gerçekleşirken, Ripple cüzdanlarındaki aktiviteler dikkat çekti.

Kripto para ünitelerinin takibinde, en çok dikkat çeken kripto para ünitelerinin arz durumları oluyor. Terra krizinin patlak verdiği periyotta, sınırsız arz olarak gözüken Terra Luna (LUNA), milyonluk arzını milyarlara çıkarmıştı.

Yatırımcıların arz konusunda dikkatli yaklaştığı bu periyotta, Ripple tarafındaki kilit açılımları dikkat çekiyor. Ripple, 62’inci sefer bir milyar adetlik token kilit açılımı gerçekleştirdi. Son açılım bugün gerçekleşirken, grup cüzdanlarındaki aktivite de dikkat çekti.

Ripple (XRP) Klâsik Kilit Açılımlarına Devam Ediyor

Ripple (XRP), her ay tertipli olarak gerçekleştirdiği klasik kilit açılımları kapsamında, bu ay da bir milyar adet XRP’nin kilidini açtı.

Popüler kripto projesi Ripple, her ay sistemli olarak XRP kilit açılımı gerçekleştiriyor. 62’inci sefer bir milyar adetlik XRP’nin kilidini açan şirket, tüm bunları piyasaya sürmüş sayılmıyor. Ripple şirketine ilişkin emanet cüzdanları yahut takım cüzdanları, kilidi açılan bu XRP’leri tertipli olarak alıyor. Bu cüzdanlara kayan XRP’ler tekrar kilitlenerek uzun mühlet tutulabiliyor.

WhaleAlert, Twitter üzerinden Ripple kilit açılımlarını doğrulayan bir data tahlili paylaştı. WhaleAlert paylaşımında ayrıyeten, Ripple cüzdanlarının da aktiviteleri dikkat çekti.

Yaklaşık 380 milyon dolarlık bu kilit açılımları, anlık hareket aktiviteleri ortaya çıkarsalar da rastgele bir satış baskısı yaratmadılar. Ayrıyeten Ripple cüzdanından yaklaşık 50 milyon adet XRP, bilinmeyen bir cüzdana transfer edildi.

Ripple tarafındaki bu klâsik token kilit açılımlarının sonucunda, ileriye dönük neler olabileceği merak edilen bahisler ortasında yer alıyor.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/bir-milyar-ripplein-xrp-kilidi-acildi-neler-oluyor/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu