Oyun

Bir koşulla: Xbox Game Pass, 3 ay fiyatsız oldu

Yüzlerce oyunu tek bir abonelik kapsamında sunmasıyla bazen “oyunların Netflix’i” olarak tanımlanan Xbox Game Pass, Microsoft’un Xbox One, Xbox Series S/X konsollarının yanı sıra Winows 10 ve Windows 10 platformlarında kullanılabiliyor. Xbox Cloud Gaming sayesinde de iOS ve Android aygıtlarda çalışabiliyor.

Microsoft, Xbox Game Pass’e Mart ayında 8, Nisan ayında da 10 oyun ekledi. Bununla bir arada 5 oyunu da kaldıran şirket, bu atağıyla oyuncuları kızdırsa da artık bunu telafi edecek bir kampanyayla karşımıza çıktı. Bilgisayarda PC Game Pass olarak hizmet veren abonelik servisi değerli bir kaide ile 3 ay fiyatsız oldu.

Microsoft’un oyunlarını oynadıysanız Xbox Game Pass fiyatsız

Microsoft’un üç büyük oyunu: Halo Infinite, Forza Horizon 5 yahut Age of Empires IV’ü çıktıkları günden itibaren 28 Şubat 2022’ye kadar en az bir kere oynadıysanız Xbox Game Pass hizmetini üç ay fiyatsız kullanabilirsiniz. Natürel halihazırda rastgele bir aboneliğinizin olmaması da gerekiyor.

Microsoft, kampanyanın ayrıntılarını şu sözlerle duyurdu:

Xbox Game Studios’un en yeni bilgisayar oyunlarını oynadığınız ve bu oyunların muvaffakiyetini desteklediğiniz için teşekkür ederiz! Çıktıkları günden itibaren 28 Şubat 2022’ye kadar bilgisayarda Halo Infinite, Forza Horizon 5 yahut Age of Empires IV’ü oynadıysanız size memnuniyetimizi göstermek için 3 aylık PC Game Pass denemesi (yalnızca yeni üyelere) sunuyoruz.

Bu 3 aylık fiyatsız PC Game Pass deneme sürümü, kelam konusu oyunları yalnızca bilgisayarda oynayanlar için geçerli. Konsolda yahut bulut oyunları üzerinden Microsoft hesabıyla oturum açanlar kampanyaya katılamayacaklar. Ayrıyeten Rusya ve Hindistan’da yaşayan kullanıcılar da faydalanamayacaklar.

bir kosulla xbox game pass 3 ay fiyatsiz oldu 0 SadsX7dQ

Kampanyaya iştirak sağlamak için öncelikle Microsoft’un 3 aylık fiyatsız PC Game Pass sayfasına gidin ve oturum açın. Akabinde “Uygunluk Durumunu Denetim Edin” kısmına tıklayarak hesabınızın uygun olup olmadığını öğrenin. Teklifi kullanmaya uygunsanız PC Game Pass’i 3 ay boyunca fiyatsız kullanma bahtına sahip olursunuz.

Xbox Game Pass kapsamında Bethesda klasikleri, Minecraft ve Sea of Thieves dahil olmak üzere 100’ün üzerinden bilgisayar oyunu bulunuyor. Ayrıyeten ekstra fiyat gerektirmeden Electronic Arts’ın EA Play hizmetini de sunuyor.

– Xbox Game Pass hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda yahut SDN Forum’da paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/xbox-game-pass-3-ay-ucretsiz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu