Kripto Para

Binance’ten Forbes Raporuna Sert Reaksiyon

Binance, Forbes‘un açıkladığı 1,8 milyar doların hedge fonlarına taşındığı raporuna sert reaksiyon gösterdi.

Dünyanın hacmen en büyük kripto para borsası Binance, Forbes’un açıkladığı rapora sert reaksiyon gösterdi. Şirket hususa ait açıklama getirdi.

Binance, Stablecoin Teminat Fonlarının Taşındığına Dair Rapora Ait Açıklama Yaptı

Forbes’un bir raporuna nazaran kripto para borsası Binance, 1,8 milyar dolarlık BUSD teminat fonlarını geçtiğimiz yıl kullanıcılarına haber vermeksizin hedge fonlarına taşıdı.

Forbes’un bu raporuna dair Binance cephesinden sert açıklamalar geldi. Binance, müşterilerinin stablecoin’lerini desteklemek için 1,8 milyar dolarlık teminatı taşıdığını söyleyen raporları yalanladı.

Forbes, Binance’in varlıkları “açıklanmayan öteki kullanımlara” koyduğunu ve bunu müşterilerini bilgilendirmeden yaptığını söyledi. Rapor, ağustos ayından aralık ayının başına kadar Blockchain datalarına dayanıyordu.

binanceten forbes raporuna sert reaksiyon 0 Dn1m8kWw

Bir Binance sözcüsü hususa dair açıklamasında şunları söyledi:

“Belirlenen zincir üstü süreçler, dahili cüzdan idaresiyle ilgilidir. Binance daha evvel Binance’e sabitlenmiş token teminatı için cüzdan idaresi süreçlerinin her vakit kusursuz olmadığını kabul etse de, kullanıcı varlıklarının teminatlandırılması hiçbir vakit bu durumdan etkilenmedi. Teminat cüzdanlarımızı yönetme süreçleri daha uzun vadeli olarak düzeltildi ve bu zincir üzerinde doğrulanabilir.”

Binance’in baş strateji sorumlusu Patrick Hillman, Forbes’a birden fazla cüzdan ortasında para taşımanın bir sorun olmadığını ve bunun yaygın bir uygulama olduğunu söyledi.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/binanceten-forbes-raporuna-sert-tepki/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu