Kripto Para

Binance ile Voyager Digital Ortasındaki Anket Sonuçlandı!

İflas eden Voyager Digital’in müşterilerine, Binance’ın ABD yapılandırma planı için hazırlanan anket sonuçlanmış oldu.

Binance’ın yeniden yapılandırılması planıyla ilgili hazırlanan anket, Voyager müşterilerinin büyük çoğunluğundan geçer not almış durumda. İflasını açıklamış olan kripto kredi şirketi Voyager Digital için, Binance‘a şirketi satın alma teklifleri bulunulmuştu. Binance US‘in, Voyager Digital‘e ait varlıkların satın alınması için yapılan ankette; Voyager kullancıları, bu duruma yüzde 97 oranında evet halinde geri dönüş yaptılar.

Binance’ın, Voyager Digital’i Satın Alması için Takviyeler Devam Ediyor!

İflasını açıklamış olan ünlü kripto kredi şirketi Voyager‘ın bilhassa Binance’a satılması fikri giderek artıyor. 28 Şubat tarihinde yapılan bir mahkeme müracaatının raporunda, Voyager müşterilerinin yaklaşık yüzde 97‘si, Binance ABD şubesinin Voyager Digital‘e ilişkin varlıkların satın almasını desteklediğini bildirdi.

Aynı vakitte iflas idare şirketi olan Stretto, Voyager kullanıcıları için anket gerçekleştirerek Voyager’a karşı talepleri olan 61.300 tane hesap sahibiyle bağlantıya geçti. Yapılan anket için, 59.183 hesap Binance ABD yapılandırmasına onay verdi. 2.117 tane hesap ise, planlamayı reddetti.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/binance-ile-voyager-digital-arasindaki-anket-sonuclandi/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu