Kripto Para

Binance Card’dan 3 Yeni Altcoin’e Takviye

Binance, kripto para kartı Binance Card’a XRP, SHIB ve AVAX takviyesi eklediğini duyurdu.

Yakın vakitte Mastercard paydaşlığıyla Arjantin’de kullanıma açılan Binance Card’a yeni eklemeler yapıldı. Arjantin haricinde EFTA ve Avrupa Birliği ülkelerinde de kullanıma açık olan Binance Card’da yapılan 3 yeni altcoin dayanağıyla birlikte 14 kripto para ünitesi yer alacak.

Binance Card Kripto Para Sayısı Arttı

Yeni takviyelerle kullanım ağı genişleyen Binance Card ile mevcut 14 kripto para ünitesinden biriyle ödeme yapmak istiyorsanız tercihinizi öncelik listesine almanız gerekiyor. Kullanıcılar, mevcut ödeme seçeneklerinde değişiklik yapmadan Binance Card’da toplamda 6 farklı kripto ünitesine öncelik verebiliyor ve toplam 12 adet kripto para kullanılabiliyor.

XRP, SHIB ve AVAX destekleyeceğini açıklayan Binance Card ile bugünden itibaren; ADA, AVAX, BNB, BTC, BUSD, DOT, ETH, LAZIO, PORTO, SANTOS, SHIB, SXP, USDT ve XRP kripto üniteleri kullanılarak harcama yapılabilecek.

Yalnızca listeye yeni eklenen Arjantin, EFTA ve Avrupa Birliği ülkelerinde kullanıma açık olan Binance Card hizmetinden Türkiye’deki kullanıcılar faydalanamıyorlar.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/binance-carddan-3-yeni-altcoine-destek/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu