Kripto Para

Binance, 5 Kripto Para İçin Alım-Satımı Kısıtlıyor

Her gün milyarlarca dolarlık kripto para sürecinin gerçekleştiği Binance, bugün yatırımcıları yakından ilgilendiren yeni bir haber paylaştı. Vakit zaman çeşitli nedenlerden ötürü birtakım süreç çiftlerini ve kripto para ünitelerini listelemeyi durduran borsa, 5 süreç çiftinin kaldırılacağını açıkladı.

Binance tarafından paylaşılan açıklamaya nazaran bu beş süreç çifti CHESS/BNB, DYDX/ETH, FARM/ETH, LINA/BNB ve SHIB/UAH çiftleri oldu. Kelam konusu süreç çiftleri üzerinden 21 Nisan 2022 tarihi prestijiyle rastgele bir süreç yapılamayacak. Pekala yatırımcılar ne yapacak?

Yatırımcılar ne yapacak?

binance 5 kripto para icin alim satimi kisitliyor 0

Binance üzerinden kaldırılan süreç çiftleri, bu kripto para ünitelerinin platformdan kaldırıldığı manasına gelmiyor. Son süreç çifti kaldırılıncaya kadar kullanıcılar, kelam konusu ünitelerle farklı süreç çiftleri üzerinden süreç yapmaya devam edebilecekler. Hasebiyle bu duyuru, sadece bu süreç çiftleriyle süreç yapmak isteyen yatırımcıları engelleyecek.

Binance, mart ayının başından bu yana, yani 6 haftalık mühlet içinde 20’den fazla süreç çiftinde alım satımı sonlandırırken 40’ın üzerinde yeni süreç çiftini bünyesine kattı. Süreç çiftlerinin kaldırılma kararları, çoklukla bu çiftlerde yapılan süreçlerin hacimlerinin çok az seviyede olmasından ya da teknik aksaklıklardan kaynaklanıyor.

Kaynak: https://www.webtekno.com/binance-chess-bnb-dydx-eth-farm-eth-lina-bnb-shib-uah-alim-satim-kisitliyor-h122905.html

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu