Dizi & Film

Berbat Paylaşımıyla Reaksiyon Çeken Turabi’ye Survivor Sahra’dan Sert Cevap Geldi!

Eski Survivor yarışmacısı Turbo Turabi, geçtiğimiz gün eski Survivor yarışmacıları Sahra Işık ve Duygu Bal’ın fotoğrafını kullanarak çirkin bir paylaşım yapmıştı. Bu paylaşımın ardından Sahra’dan Turabi’ye sert bir yanıt geldi.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor’da 2 kere şampiyon olan Turabi’nin skandal paylaşımları ve tartışmaları sizin de bildiğiniz gibi bitmek bilmiyor.

berbat paylasimiyla reaksiyon ceken turabiye survivor sahradan sert cevap geldi 0 ePruZe93

Son günlerde kendisini yaptığı bu müstehcen fotoğraflar nedeniyle konuşmuştuk. ”Daha açık/seçik, daha +18 ile geri döneceğiz.” notuyla da eleştirilmişti.

berbat paylasimiyla reaksiyon ceken turabiye survivor sahradan sert cevap geldi 1 6XUkPqMW

Turabi geçtiğimiz gün de Sahra Işık ve Duygu Bal’ın Survivor’da yarışırken çekilen fotoğrafını çirkin sözlerle paylaşmıştı.

berbat paylasimiyla reaksiyon ceken turabiye survivor sahradan sert cevap geldi 2 peyTj1wv

Turabi, şöyle demişti: ”Küçükken her zaman 2 kadınla aynı anda evli olduğumun hayalini kurardım.Büyünce bu hayalin saçma olduğunu,ikiden daha fazla kadınla aynı anda birlikte olunabilineceğini anladım ve deneyimledim!Umarım ileride 7 hanımım olur. 🤲🏻Bir gün daha da zengin olup, 7 Hanımlı Turbo olucam ve 7 Kocalı Hürmüz’ün namını geride bırakıcam. ‘

Paylaşımın ardından haliyle de bu çirkin paylaşım tepki çekmişti ve Turabi de paylaşımını silmişti. Sildiği paylaşımın yerine de Sahra Işık ve Duygu Bal’ın üzerini karaladığı aynı fotoğrafı yayınlamıştı.

berbat paylasimiyla reaksiyon ceken turabiye survivor sahradan sert cevap geldi 3 2UBH5ls7

Turabi, bu yeni paylaşımında ‘7 hanımla evli olmanın hayalini kurduğum için bana kızanlar olmuş.🥺 Gerçekten saçmalamışım! 🥺Kusura bakmayın lütfen! 😔 Böyle hayal olmaz, size hak veriyorum. Artık 7 değil, tam 17 kadınla evli olduğumun hayalini kurucam. Madem hayal kuruyoruz tam olsun.Umarım ileride 17 kadınla birlikte evli ve onlara ve onların bana vereceği çocuklara güzel bir hayat sağlayabilecek kadar zengin olurum.’ demişti.

Tüm bu yaşananların ardından Turabi’nin çirkin paylaşımında fotoğrafını kullandığı Sahra Işık’tan yanıt geldi.

berbat paylasimiyla reaksiyon ceken turabiye survivor sahradan sert cevap geldi 4 SQDQpC1d

Işık, “Şaka yapmaya çalışmanı anlıyorum ama kadınlar hakkında yazdıklarını hoş karşılamıyorum. Ayrıca bu fotoğrafta olmak beni rahatsız etti. Silersen sevinirim” dedi.

berbat paylasimiyla reaksiyon ceken turabiye survivor sahradan sert cevap geldi 5 rOEBCPIy

Kaynak: https://onedio.com/haber/cirkin-paylasimiyla-tepki-ceken-turabi-ye-survivor-sahra-dan-sert-yanit-geldi-1112078

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu