Berat Albayrak Instagram Hesabını Kapattı!

2 dk


Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, kendisine ait olan Instagram hesabı ile de vedalaştı. Daha önce Twitter hesabını kapatan Albayrak, sağlık sorunları sebebi ile istifa ettiğini Instagram aracılığıyla duyurmuştu.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, 42 yaşındaki siyasetçinin paylaştığı metinden 1 gün sonra bir açıklama yaptı. Bu açıklamada “görevden af talebi” kavramı kullanıldı. Türk Dil Kurumu, af kelimesinin ikinci anlamını görevden çıkarılma olarak tanımlıyor.

Berat Albayrak Instagram hesabı ile yollarını ayırdı


Kendisinin Instagram profiline girdiğimizde bizi “Kullanıcı bulunamadı!” uyarısı karşılıyor. Cumhurbaşkanlığı Etkileşim Başkanlığı, Berat Albayrak’ın görevden af amacıyla bir talepte bulunduğunu ve bu talebin kabul edildiğini duyurdu.

Bu talebin kabulünden evvelce Instagram hesabını açık tutmaya devam eden Albayrak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ulaştırdığı talebin kabul edildiğini öğrendiğinde hesabını kapatmayı tercih etti.

876 bin adet takipçiye sahip olan Berat Albayrak, alakalı Instagram açıklamasında bundan sonra ailesine vakit ayıracağını ve politikaya ara verdiğini söylemişti. Albayrak’ın Instagram hesabını geri açıp açmayacağı şimdilik bilinmiyor.

Önümüzdeki vakitlarda kendisinin bu hesaplarla alakalı fikrini değiştirip değiştirmeyeceğini hep beraber göreceğiz. Bazı şahıslar her iki hesaba da siber hücum yapıldığını düşünüyor. Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan oldu. Albayrak’ın bu hamlelerini nasıl yorumluyorsunuz?


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

46
6 Paylaşım, 46 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir