Gündem

Benzin ve motorine indirim müjdesi!

Uzun süredir akaryakıt fiyatlarında ciddi anlamda çalkalanmalar söz konusu. Brent petrol fiyatlarındaki artış ve dolar kurundaki baskılama ile birlikte akaryakıt fiyatları uçmuş durumdaydı. Üst üste gelen zam haberlerinin ardından şimdi indirim haberleri de gelmeye başladı.

Sektör kaynaklarının iddialarına göre benzin ve motorine bir indirim gelecek. Bu gece yarısı itibarıyla geçerli olacağı söylenen indirim gerçekleşirse, benzin fiyatlarını 20 TL seviyelerine getirecek.

Benzin ve motorine indirim müjdesi!

benzin ve motorine indirim mujdesi 0 mIHXIgUO

Bir ara 30 TL seviyelerine dayanan akaryakıt fiyatları için güzel bir indirim haberi olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu söylentiler her zaman doğru da çıkmayabiliyor. Zira geçtiğimiz günlerde başka bir kaynağa göre benzin 1,05 TL, motorin ise 0,75 TL ucuzlayacaktı. Ancak bu beklenti gerçek olmadı.

Ancak şimdi ise yeni bir indirim beklentisi söz konusu. Sektör kaynaklarına benzin ve motorin, bu gece yarısı itibarıyla ucuzlayacak. Pompa fiyatlarına doğrudan yansıyacak indirim, benzinin litresinde 2.23 TL, motorinin litresinde ise 1,15 TL olacak. İndirim ile birlikte güncel fiyatlar şöyle olacak:

İstanbul:

Benzin: 20,02 TL
Motorin: 23,33 TL

Ankara:

Benzin: 20,15 TL
Motorin: 23,44 TL

İzmir:

Benzin: 20,14 TL
Motorin: 23,46 TL

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/guncel/benzin-ve-motorine-indirim-mujdesi-62ecc03f874f7040665a27ed

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu