Sıradaki içerik:

Huawei, 5G Destekli 5 Yeni Telefon İçin Sertifika Aldı!

e
sv

Belediyeden Gençlere 4 GB İnternet!

269 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Salgın nedeniyle evden çıkmadığımız bu günlerde, YouTube’da video izlemekten çevrimiçi eğitimleri takip etmeye kadar internet kullanımımız ciddi bir şekilde arttı. Bakan Karaismailoğlu’nun müjdelediği Ramazan süresince 1 GB bedava internet hediyesinin sonrasında İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden bir müjde geldi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden gençlere bedava internet!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer yaptığı açıklamada, sokağa çıkma kısıtlamasında bütün iletişimin akıllı telefon ya da bilgisayar üzerinden gerçekleştirildiğini, interneti kısıtlı olan gençlerin yoğun kullanım sebebiyle ay sonu gelmeden kotalarının dolduğunu ve bu durumun dar gelirli aileler amacıyla parasal yük oluşturduğunu dile getirdi.

Bu kapsamda ekonomik koşulları kısıtlı gençlere aylık 4 GB bedava internet paketi verileceğini açıkladı. Gençlere verilebilecek olan 4 GB internet paketi belirli koşullara tabi tutulacak. Ücretsiz internetin alınabilmesi amacıyla lüzumlu koşulların önümüzdeki hafta başında Bizİzmir platformunun internet sitesi üzerinden açıklanacağı belirtildi. Aynı şekilde başvurular tekrar Bizİzmir platformu üzerinden alınacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.