Belediyeden Gençlere 4 GB İnternet!

1 dk


Salgın nedeniyle evden çıkmadığımız bu günlerde, YouTube’da video izlemekten çevrimiçi eğitimleri takip etmeye kadar internet kullanımımız ciddi bir şekilde arttı. Bakan Karaismailoğlu’nun müjdelediği Ramazan süresince 1 GB bedava internet hediyesinin sonrasında İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden bir müjde geldi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden gençlere bedava internet!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer yaptığı açıklamada, sokağa çıkma kısıtlamasında bütün iletişimin akıllı telefon ya da bilgisayar üzerinden gerçekleştirildiğini, interneti kısıtlı olan gençlerin yoğun kullanım sebebiyle ay sonu gelmeden kotalarının dolduğunu ve bu durumun dar gelirli aileler amacıyla parasal yük oluşturduğunu dile getirdi.

Bu kapsamda ekonomik koşulları kısıtlı gençlere aylık 4 GB bedava internet paketi verileceğini açıkladı. Gençlere verilebilecek olan 4 GB internet paketi belirli koşullara tabi tutulacak. Ücretsiz internetin alınabilmesi amacıyla lüzumlu koşulların önümüzdeki hafta başında Bizİzmir platformunun internet sitesi üzerinden açıklanacağı belirtildi. Aynı şekilde başvurular tekrar Bizİzmir platformu üzerinden alınacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

38
5 Paylaşım, 38 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir