Kripto Para

BAYC, NFT Piyasasına Umut Aşılıyor!

Yuga Labs takviyeli NFT projesi Bored Ape Yacht Club (BAYC), yılı yaklaşık 70 Ethereum (ETH) taban fiyatıyla kapatarak umut aşıladı.

Hızla benimsenen ve milyonlarca bireye erişen NFT, bir devrin en tanınan bölümü oldu. NFT’ler, farklı dizaynlar ve birbirinden eşsiz modelleriyle ağır ilgi gördü. Lakin kripto piyasasında yaşanan düşüş, NFT kesimini de olumsuz etkiledi. Birçok proje, talep bulamadığı için güçlü günlerden geçti. 2022 yılının sekteye uğrattığı NFT dalı, Yuga Labs tarafından desteklenen BAYC ile umut buldu. BAYC, yılı yaklaşık 82 bin dolar kıymetindeki 70 ETH taban fiyatıyla tamamladı.

Yuga Labs, Hukukî Süreçlerin Ortasında BAYC ile NFT Bölümünü Domine Ediyor

BAYC, bu yıl tüm NFT projeleri ortasında en yüksek taban fiyatını elinde tutarak dikkatleri üzerine çekti. Başka taraftan, Yuga Labs takviyeli CryptoPunks için taban fiyat giderek düşüyor. CryptoPunks, 60 Ethereum (ETH) düzeylerinden satılıyor.

Kasım ayında BAYC, bir müddet CryptoPunks eserlerinin gölgesinde talep görüyordu. Ağır ilgi gören proje, son vakitlerin en kıymetli NFT projesi haline gelmeyi başardı. Başka taraftan BAYC, taban fiyatında tepe noktayı Mayıs ayında gördü. Tanınan koleksiyon, Mayıs ayında 409 bin dolar kıymetinde 145 ETH‘ye taban oluşturmuştu.

Genel olarak Yuga Labs, 2022 yılının en kıymetli koleksiyonlarını satmayı başardı. Bu yıl gerçekleşen en değerli 12 NFT sürecinden 8’ini Yuga Labs oluşturdu.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/bayc-nft-piyasasina-umut-asiliyor/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu