Kripto Para

Banka Devi Goldman Sachs, Blockchain’e Olumlu Bakıyor!

Global manada tanınan bankacılık devi Goldman Sachs, Blockchain teknoijisine olumlu bakmaya devam ettiklerini belirtti.

Goldman Sachs‘in dijital varlık önderi olan Mathew McDermott, blockchain faaliyeri konusunda bankanın emin adımlar atacağını belirtti. Dermott, yaptığı açıklamalar ile blockchain teknolojisine olan inancını bilhassa vurguladı. Ayrıyeten Dermott, blockchain teknolojisinin, bankaya entegre edilmesine yönelik faaliyerin de devam edeceğini kelamlarına ekledi.

Goldman Sachs, Dijital Varlıklar için Personel Alımına Gidiyor!

banka devi goldman sachs blockchaine olumlu bakiyor 0 A92NrUfF

Goldman Sachs‘in dijital varlıklar lideri Dermott, şirketin blockchain teknolojisine yönelik çalışmaları “destekleyen” bir hal gösterdi. Bilhassa de Dijital Varlıklar konusuna değinen lider, bu sene içersinde departmana yönelik personel alımının yapılacağını tabirlerine ekledi.

Dermott, yaptığı açıklamalar doğrultusunda geçmişi baz alarak, 2020 yılında sadece dört personelden oluşan dijital varlık departmanının, günümüzde yaklaşık 70 personele ulaştığını bildirdi. Goldman Sachs taraflı yapılan açıklamalar, dev bankacılığın blockchain teknolojisine ve dijital varlıklara olan tutkusunu belirli ediyor. Bilhassa bu doğrultuda çalışma kapasitesini artıracağını bildiren bankacılık devi Goldman Sachs, personel alımına yönelik faaliyetlerde yola koyulmuş durumda.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/banka-devi-goldman-sachs-blockchaine-olumlu-bakiyor/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu