Oyun

Bana Paspasla Adam Öldürttünüz! İşte Görüntü Oyunları Tarihinin En Meczup Saçması ve Garip Silahları

Görüntü oyunları kimi vakit akıllarımıza dahi gelmeyecek garipliklere mesken sahipliği yapıyorlar. Sonuçta tek sonun hayal gücü olduğu bu dünyada karşımıza birbirinden garip objeler ve silahlar da çıkabiliyor. ‘Bunlar nasıl bir başın ürünü’ diyeceğiniz, oyun dünyasının en garip silahlarını sizler için derledik!

1. Snark – Half-Life

bana paspasla adam oldurttunuz iste goruntu oyunlari tarihinin en meczup sacmasi ve garip silahlari 0 TpcfBgc8

Bizler ona genelde böcek demekle yetinsek de temel ismi Snark olan bu arkadaşlar oyun dünyasının gördüğü en garip ve ölümcül silahlardan. Et yiyen bir tıp olan Snark’ları kullandığınızda en yakındaki ete atak edecekler. Ortalıkta kimse yoksa ise kaçma vakti, çünkü bir Snark için sahibinin kim olduğu önemsiz!

2. Dubstep Gun – Saints Row 4

3. Penetrator – Saints Row 3

4. Koyun – Worms

bana paspasla adam oldurttunuz iste goruntu oyunlari tarihinin en meczup sacmasi ve garip silahlari 1 5UrBAeGt

Çocukluğumuzun en keyifli serilerinden olan Worms birbirinden garip silahlara mesken sahipliği yapsa da tatlı mı tatlı bir koyunun bir vefat makinası haline geleceği kimin aklına gelirdi ki?

5. Saç – Bayonetta

bana paspasla adam oldurttunuz iste goruntu oyunlari tarihinin en meczup sacmasi ve garip silahlari 2 S2usvjzs

Oyun dünyasının en dişli bayanlarından olan Bayonetta harikulade dövüş yetenekleri ve büyülü güçlerinin yanı sıra saçlarını da düşmanlarına karşı hayli faal bir biçimde kullanıyor. Yani tabir yerindeyse bu bayan insanı saçıyla dövüyor.

6. Topuklu Ayakkabı – Bayonetta

bana paspasla adam oldurttunuz iste goruntu oyunlari tarihinin en meczup sacmasi ve garip silahlari 3 2SYubGaZ

Tatlı cadımızın hünerleri bu kadarla da sonlu değil. Kendisi topuklu ayakkabıları üzerinde ceylan üzere sekerek adam pataklayadursun, gelin biz de bu ayakkabılara yakından bir bakalım. Topukları yerinde ölümcül silahlar olan bu ayakkabılar Bayonetta’nın olağanüstü şeklini da tamamlıyor.

7. The Land Shark Gun – Armed and Dangerous

8. Mr. Toots – Red Faction: Armageddon

9. Cow Launcher – South Park 64

bana paspasla adam oldurttunuz iste goruntu oyunlari tarihinin en meczup sacmasi ve garip silahlari 4 sAY1KHNa

Milyonları yıllardır ekrana kilitleyen ikonik çizgi dizi South Park her daim kendi mizah tonu ile rakipleri ortasından ayrılmıştır. Serinin görüntü oyunlarından olan South Park 64 de bundan nasibini alıyor. Cow Launcher ile sağa sola inek fırlatmak ise oldukça enteresan bir tecrübe.

10. Luxurious Sea-Lord – Genshin Impact

bana paspasla adam oldurttunuz iste goruntu oyunlari tarihinin en meczup sacmasi ve garip silahlari 5

Dev bir balıkla adam tokatlama fikri beşere her ne kadar Mehmet Ali Erbil’in akıllara kazınmış salamla adam tokatlama sahnesini getirse de Genshin Impact buna bambaşka bir boyut kazandırarak balık halindeki bir kılıcı bize sunuyor.

11. Jarate – Team Fortress 2

bana paspasla adam oldurttunuz iste goruntu oyunlari tarihinin en meczup sacmasi ve garip silahlari 6

Yani bunu nasıl açıklayabiliriz bilemiyoruz. Kendine has mizah usulü ile de unutulmazlar ortasında olan Team Fortress 2’de Sniper’ın kullandığı bu eşya aslında bir kavanoz sidikten diğer bir şey değil!

Kaynak: https://onedio.com/haber/bana-paspasla-adam-oldurttunuz-iste-video-oyunlari-tarihinin-en-deli-sacmasi-ve-garip-silahlari-1066353

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu