Sıradaki içerik:

Samsung, Şimdiye Kadarki En Ucuz 5G Telefonu Olan Galaxy A42 5G’yi Duyurdu!

e
sv

AT&T Ve Verizon, Samsung Galaxy Z Fold 2 5G’nin Fiyatlarını Açıkladı!

avatar

Mert

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung’un Galaxy Z Fold 2 5G’si artık Samsung’un resmi web sitesinden 2000 $ karşılığında ön siparişe açıldı. Alıcılar yeni katlanabilir cihazı bir taşıyıcıdan satın almak isterlerse, Verizon ve AT&T, Z Fold 2 5G için ön sipariş ayrıntılarını sundu. Başlangıç ​​olarak, her iki taşıyıcı da 2 Eylül Çarşamba gününden itibaren Z Fold 2 için ön siparişlere başlayacak ve her ikisi de aynı perakende fiyatı olan 2000 $ ‘ı taşıyacak.

Verizon, insanların taşıyıcı aracılığıyla satın almalarını sağlamak için birkaç promosyon sunacak. Verizon kullanıcıları, 24 ay boyunca aylık 83,33 ABD doları telefon ödemesi almayı bekleyebilir. Aboneler, uygun bir akıllı telefonla işlem yaptıklarında ve belirli Sınırsız planlara bir satır eklediklerinde Z Fold 2’nin fiyatından 550 $ ‘a varan indirim kazanır (yalnızca yükseltme yaparsanız, bu potansiyel takas değeri 250 $’ a düşer). Verizon’a geçerseniz, telefonu bir ödeme planı üzerinden satın alırken 150 ABD doları değerinde bir Verizon hediye kartı alırsınız.

Samsung, Gear 4, Zagg ve Top Kevlar’dan Z Fold 2 için herhangi bir aksesuar satın almak için ön siparişe %25 indirim dahil edilecektir. Verizon, 18 Eylül’de piyasaya sürülecek olan hem Mystic Bronze hem de Mystic Black modellerini sunacak. Verizon, varyantlarının hem mmWave hem de orta bant 5G ağları ile uyumlu olacağını onayladı (bu yıl içinde piyasaya sürülecek).

AT&T, Z Fold 2 için henüz herhangi bir promosyon açıklamadı, ancak taşıyıcının aylık ödemelerinin 30 aylık bir süre boyunca aylık 66,67 $ olmasını bekleyebiliriz.

Bir hatırlatma olarak, Samsung, web sitesinde ön sipariş vermeye karar verirseniz finansman da sunar. Ayrıca 48 ay boyunca aylık 41,66 $ ödemelerle finansman sunuyorlar. Taşıyıcıların sunmadığı şey, menteşenin rengini özelleştirme yeteneğidir.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.