Atiye’nin 2. Sezon Fragmanı Yayımlandı!

2 dk


Atiye’nin 2. Sezonu amacıyla fragman paylaşıldı. Netflix Türkiye’nin YouTube üzerinden paylaştığı videonun açıklama kısmında:” Her seçim yeni bir ihtimal demektir.” yazıyor. Fragman ilk sezonun devamı olsa da değişik bir evrende geçiyormuş hissi yaratıyor. Atiye’nin heyecan dolu yeni sezonundan yayımlanan ilk fragman yeni bir hikâyeye yelken açmayı sağlıyor.

Atiye’nin 2. Sezonu amacıyla fragman paylaşıldı


Birkaç gün evvelce Atiye’nin yeni sezonundan iki fotoğraf paylaşılmıştı. İlk sezonun sonrasında hikâyenin değişik bir noktaya evrilmesiyle işlerin komplike bir duruma geleceği endeksin sezon finalinde meydana çıkmıştı. Bunun sonrasında Atiye’nin 2. sezonu merakla beklenmeye başlandı.

İlk sezonu daha bitirmeyenler amacıyla bu fragmanı izlememenizi öneririz.

Fragmanda endeksin sezon finalinde yer alan noktadan başlandığı görülüyor. Atiye kız kardeşini ölümden kurtarmış ve uyandığında onun ziyaretine gitmişti. Kız kardeşinin Cansu olan isminin, bu noktada Elif olduğunu öğrenen Atiye, bir şeyleri değiştirdiğinin farkına varıyor. Ardından da fragmanda da gördüğünüz gibi gizemler silsilesini çözmeye çalışıyor.

Her şeyin birbiriyle bir bağlantısının olduğunu açıklayan endeksin fragmanı, Marvel’daki paralel evren kavramına gönderme yapıyor adeta. Bunun sebebi ise kuşkusuz Atiye’nin ”Cansu’yu geri döndürdüğü bu yeni dünyada” hiçkimse doğrulusunda tanınmıyor olması. Atiye’nin 2. Sezonu 10 Eylül’de izleyici karşısına çıkacak, bu noktada akıllardaki soruları cevaplandırabilecek mi göreceğiz.

Göbeklitepe ile alakalı bölümlerin de tekrar fragmanda yer aldığını söylemek mümkün, işte Atiye’nin 2. Sezonu amacıyla paylaşılan fragman:


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

43
6 Paylaşım, 43 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir