Sıradaki içerik:

YÖK’ten Öğrencilere 6 GB İnternet!

e
sv

Assassin’s Creed Valhalla Tanıtıma Hazırlanıyor!

769 okunma

Assassin’s Creed serisi, Assassin’s Creed Odyssey ardından derin bir sessizliğe gömülmüştü. Uzun vakittir Ubisoft cephesinden resmi bir güncel haber gelmiyordu. Sessizlik sürecinde de çoğu iddia ve sızıntı ile karşılaşmıştık ve yakın bir vakitte nihayete ereceklermiş gibi görünüyorlar.

Yeni Assassin’s Creed oyununun adı da, alınan bir alan adı ile meydana çıktı. Assassin’s Creed Valhalla amacıyla resmi duyuruyu beklemeye koyulabiliriz.

İlk oyunu 2007 senesinde satışa yayılan seri ile çoğu devresine gitmiş ve çoğu mühim olaya şahitlik etmiştik. Haliyle sıradaki devresinin ne olacağını çok merak ediyoruz. Sizin de bildiğiniz gibi yeni Assassin’s Creed ile alakalı fazlaca resmi olmayan ilerleme yaşandı. Ubisoft hiçbirisi ile alakalı teyit ya da yalanlamada bulunmamıştı ama resmi detaylar bugün itibarıyla gelmeye başlıyor.

Assassin’s Creed Valhalla Geliyor!

Bunun ilk işareti, Gandi.net doğrulusunda Assassin’s Creed Valhalla amacıyla bir alan adı kaydı yaptırıldı. Bu şirketin Ubisoft doğrulusunda yayınlanan bütün oyunlar amacıyla alan adı kaydı yaptığı amacıyla, durumuyla yeni oyun amacıyla ilk ipucunu da almış olduk. Bu da bizlere beklediğimiz duyurunun çok yakında yapılacağının sinyallerini veriyor.

Şimdilik bu oyun ile alakalı kuşkusuz pek bir şey bilmiyoruz. Tek tanınan ise yeni Assassin’s Creed oyununun kuşak geçişine denk geleceği. Yani hem sahip olunan kuşak konsollar, hem de yeni kuşak konsollar amacıyla satışa sunulacak.

Hatırlayacağınız üzere daha eskiden çoğu defa Assassin’s Creed Ragnarok adı geçmişti. Bu bağlamda da oyunun bu isimle duyurulacağını ön görü ediyorduk. Bundaki en büyük faktör ise Amazon Almanya listelemesinde Assassin’s Creed: Ragnarok Valhalla Edition adıyla karşımıza çıkmış olmasıydı. Muhtemelen Ragnarok, geliştirilme adımında kod adı olabilir. Şimdilik resmi bir bilgi bulunmuyor.

Son olarak, şu anda Assassin’s Creed UK Youtube kanalı üzerinden bir canlı yayın gerçekleştiriliyor. Canlı yayın gerçekte bir nevi yeni Assassin’s Creed oyununun tanıtımı üstüne gerçekleşiyor ve daha eskiden Street Fighter serisi ve Marvel ve DC Comics amacıyla yaptığı Limited Edition Avengers: Endgame posteri ve Black Adam filmi amacıyla yaptığı çalışma ile tanınmış BossLogic, sıradaki oyun amacıyla bir sanat çalışması icra ediyor. Halihazırda devam eden yayını aşağıdan izleyebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.