Sıradaki içerik:

Şüpheli dolandırıcılık Gadget: Deposu Tarafından Doldurulan Google Arama Sonuçları!

e
sv

Assassin’s Creed Valhalla Oyun Özellikleri Belli Oluyor

161 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Assassin’s Creed Valhalla, franchise’daki en özelleştirilebilir girişlerden biri olmaya hazırlanıyor.

2018 Assassin’s Creed Odyssey’in başarısının ardından, franchise’da on ikinci giriş Viking çağındaki bir yolculuğu tasvir edecek.

İsmail’e göre, Valhalla işleri özelleştirme ile bir çentik alacak. Savaş tercihlerinizi geliştirmekten, kahraman Eivor’un değişen görünümüne kadar, 2020 başlığında seçebileceğiniz birçok yeni seçenek olacak.

13 Mayıs’ta Washington Post ile yaptığı röportajda, “Oyuncuların oyunu istedikleri gibi oynamasını istedik” dedi. Oyun 2020’nin sonlarında başladığında, her zamanki gibi “beş ayrı” kategoride maç zırhı parçalarını karıştırabileceksiniz. Bununla birlikte, oyuncuların “bir vites parçasının görünümünü değiştirmesine” izin verilecek.

Bir zırh parçasının oyun tarzınızı tamamlayan bir tutkunu varsa, ancak başka bir parça çok daha çekici bir görünüme sahipse, görsel görünümü kolayca değiştirebilirsiniz. Ayrıca, macera boyunca zırh yükseltildiğinde, “bu vites de görsel olarak değişir” diye doğruladı.

Yeni kahraman da değiştirilebilir dövmeler ve savaş boyasıyla gelse de, oyuncular yine de normal saç rengini ve stilini değiştirmeyi bekleyebilirler. Valhalla’nın yükseltilmiş muharebe sistemlerini parçalayan İsmail, bu konuda da yeni bir kişiselleştirme seviyesini vurguladı.

“Belli bir noktada, iki elli silahları tek bir elinizde kullanmanıza ve sonra da ikisini birleştirmenize izin veren beceriler kazanabilirsiniz.” Çift etkili iki yıkıcı ağır silah mı? Assassin’s Creed’de Viking yolu böyle.


Ağır silahlardan hafif baltalara ve hatta kalkanlara kadar, oyuncular Valhalla’daki her şeyi kesinlikle kullanabilecek gibi görünüyor.

Bir sonraki Assassin’s Creed için henüz bir tarih belirlenmedi, ancak oyuncular 2020’nin dördüncü çeyreğinde Eivor’un hikayesi hakkında her şeyi öğrenmeyi bekleyebilirler.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.