Sıradaki içerik:

PlayStation Plus Mayıs 2020 Oyunları Belirlendi!

e
sv

Assassin’s Creed Valhalla Artık Çıktı!

1203 okunma

Ubisoft, Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu olacak Assassin’s Creed: Valhalla’yı resmi olarak duyurdu. Oyun, Viking döneminde geçecek.
Assassin’s Creed Valhalla resmi olarak duyuruldu. Yeni oyunun duyurusunu YouTube üzerinden düzenlenen canlı yayın ile birlikte sağlayan Ubisoft, duvar kağıdını Adobe Photoshop üzerinden çizdi

Oyun, Viking Çağı’nda geçiyor. Dokuzuncu ve on birinci yüzsenelar arasında yaşanan Viking Çağı, orijinal Assassin’s Creed döneminden 100 ile 400 sene öncesini kapsıyor.

Oyunun Viking Çağı’nda geçiyor olması, oyun esnasında Saklı Olanlar ve Kadimlerin Düzeni’nin nasıl Suikastçı Kardeşliği ve Tapınak Şövalyeleri Düzeni durumuna geldiğinin öyküsünü göreceğimiz manasına geliyor.

Assassin’s Creed Valhalla’daki ortamı göstermek amacıyla BossLogic doğrulusunda oluşturulan resimde bir Viking savaşçısı, iki değişik sahneyi birbirinden ayırıyor. Viking savaşçısının sol doğrultusunda uzun tekneleriyle denize açılmış Vikingler görülüyor. Sağdaki sahnede ise Viking savaşçılarının İngiliz askerlerine saldırdığını görüyoruz. Bunun dışında henüz yeni oyun ile alakalı rastgele bir ayrıntı paylaşılmadı.

Assassin’s Creed: Valhalla, 2018’de yayınlanan Assassin’s Creed Odyssey’den sonra serinin yayınlanan ilk oyunu olacak.

Assassin’s Creed: Valhalla’nın resmi fragmanının bugünün gelişen saatlerinde yayınlanması bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.