Assassin’s Creed II Ücretsiz İndirilebilecek!

2 dk


Ubisoft, önümüzdeki hafta bir oyunu daha bedava olarak PC oyuncularının beğenisine sunacak. Assassin’s Creed II’nin, 14 Nisan 2020 itibarıyla Uplay üzerinden indirilebileceği meydana çıktı.

Ubisoft, önümüzdeki hafta bir oyunu daha bedava olarak PC oyuncularının beğenisine sunacak. Assassin’s Creed II’nin, 14 Nisan 2020 itibarıyla Uplay üzerinden indirilebileceği meydana çıktı.Zorunlu gereksinimler dışında COVID-19 salgını yüzünden evlere kapanmak mecburiyetinde kaldığımız şu dönemde, büyük yayıncılar sağ olsunlar bizi oyunsuz bırakmamak amacıyla ellerinden geleni yapıyorlar.

Bu kuşkusuz evde kalmaya devam etmemizi sağlamak amacıyla de gerçekleşiyor ki işimize gelmiyor değil.Ubisoft geçen ayın sonlarına doğru Child of Light oyununu Uplay üzerinden bedava olarak kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Sıradaki bedava oyun ise Assassin’s Creed II olacak.Mydealz ve Niko Partners yapısında çalışan Kıdemli Analist Daniel Ahmad, Fransız yayıncının ünlü serinin devam oyununu 14 Nisan 2020 Salı günü itibarıyla Uplay üzerinden bedava olarak oyunculara sunacağını bildirdiler

Resmi duyuru şimdilik yapılmadığı amacıyla, hangi tarihler arasında indirileceğine dair bir bilgi yok. Fakat Ahmad doğrulusunda oluşturulan Twitter paylaşımındaki görsele bakacak olursak, sanki 14 – 21 Nisan 2020 tarihlerini kapsayacakmış gibi görünüyor. Salı günü geldiği zaman her şeyi öğreneceğiz.

Assassin’s Creed II Konusu

Assassin’s Creed II oyununun ana öyküsü on beşinci yüzyılda ve orta çağdan modernliğe geçiş devresi İtalya’sında geçiyor. Ana karakter olan Ezio Auditore da Firenze, ailesine oluşturulan ihanet ve kurulan komplo karşısında intikam yemini ediyor ve Leonardo da Vinci’nin de yardımı ile Floransa, Forli, Toskana ve Venedik süresince en kuvvetli ailelere karşı mücadele edeceği zorlu bir maceraya atılıyor. Aynı vakitte da usta bir suikastçı olmaya giden yolda basamakları birer birer çıkıyor


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

48
6 Paylaşım, 48 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

3 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir