Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy M11 Özellikleri Neler?

e
sv

Assassin’s Creed II, Child of Light ve Rayman Legends Ücretsiz Oldu!

870 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ubisoft, geride bıraktığımız haftalarda Uplay üzerinden tanınmış Assassin’s Creed II, Child of Light ve Rayman Legends oyunlarını bedava olarak oyuncular ile buluşturmuştu. Eğer bu bedava dağıtımları kaçırdıysanız, üzülmeyin. Çünkü, Fransız yayıncı yeni bir fırsat daha sunuyor.

COVID-19 salgını devam ederken, oyun dünyasının büyük yayıncıları eve kapanmak halinde kalan biz oyuncular amacıyla çoğu fırsatı ardı ardına beğenimize sunmuşlardı. Sunmaya da devam ediyorlar. Ubisoft da aralarında bulunuyor. Fransız yayıncı, online mağazası üzerinden belirli oyunlarını sınırlı bir süreliğine bedava olarak dağıtıyor.

Ücretsiz Assassin’s Creed II, Child of Light ve Rayman Legends Fırsatı
Zaman vakit bu oyunlardan bazıları, daha sonradan haberi olan oyuncular amacıyla bir kez daha gündeme getirilebiliyor. Şimdi bulunduğu gibi. Eğer Assassin’s Creed II, Child of Light ve Rayman Legends bedava dağıtılırken haberiniz olmadıysa, buyurun bir fırsatınız daha var.

Bu oyunları bugünden itibaren 5 Mayıs 2020 Salı günü TSİ 21:00’a kadar Uplay üzerinden bedava indirebilirsiniz. Kalıcı olarak sahip olmak amacıyla bir defa kütüphanenize eklemeniz yeterli olacak.

Assassin’s Creed II

Assassin’s Creed II oyununun ana öyküsü on beşinci yüzyılda ve orta çağdan modernliğe geçiş devresi İtalya’sında geçiyor. Ana karakter olan Ezio Auditore da Firenze, ailesine oluşturulan ihanet ve kurulan komplo karşısında intikam yemini ediyor ve Leonardo da Vinci’nin de yardımı ile Floransa, Forli, Toskana ve Venedik süresince en kuvvetli ailelere karşı mücadele edeceği zorlu bir serüvenya atılıyor. Aynı vakitte da usta bir suikastçı olmaya giden yolda basamakları birer birer çıkıyor.

Child of Light

Oyunun öyküsü hayali Lemuria diyarında geçiyor. Gizemli bir hastalıktan ölen Aurora adlı bir karakteri yönetiyorsunuz. Çocuk yaştaki Aurora, evine geri dönmeyi istiyor. Bunun yolu ise Gecenin Kraliçesi (Queen of the Night) doğrulusunda tutsak tutulan ayı, güneşi ve yıldızları özgürlülerine kavuşturmasından geçiyor.

Rayman Legends

Konu olarak Rayman Origins’in bir yüzyıl ardından geride bıraktığımız Rayman Legends oyununda, Rayman, Globox ve Teensies, büyüleyici tablolar ile dolu bir çadır keşfediyorlar. Bu keşfin akabinde de üçlü bir anda mistik dünyalara geçiş yapıyorlar ve büyük serüven da böylelikle başlıyor. Kahramanlarımızın amacı ise evlerine geri dönmek.

Oyunu ister tek başınıza, dilerseniz de dört şahsa kadar kooperatif desteği sayesinde oynayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra beş değişik aşamadan alana gelen online alan okuma modunun’da bulunduğunu söyleyelim.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.