Assassin’s Creed II, Bu Salı Ücretsiz Olacak

2 dk


Assassin’s Creed serisinin en sevilen oyunu Assassin’s Creed II, 14 Nisan Salı günü Uplay üstünden bedava olarak alınabilecek. Oyun, normalde Uplay üstünde 73 TL’lik fiyat etikene sahip.
Dünya çapında nerdeyse her kişinin evde kaldığı şu zamanlarda oyunculara iyi haberler gelmeye devam ediyor. Daha evvelce oyunculara görkemli bir indirimle Tom Clancy’s The Division 2’yi veren Ubisoft, bu kez tekrar karşımıza çıktı. Şirket, kendi oyun platformu Uplay’de çok sevilen bir serinin çok sevilen bir oyunun bedava olarak verecek.

Günümüzde her oyuncu doğrulusunda sevilip kabul edilen Assassin’s Creed serisinin belki de en sevilen oyunu Assassin’s Creed II, 14 Nisan 2020 tarihinde, yani salı günü Uplay üstünden bedava olarak kütüphaneye eklenebilecek. Bununla beraber serinin başka oyunlarında da güzel indirimler bizi karşılayacak.

Assassin’s Creed II salı günü ücretsiz:

Ubisoft doğrulusunda Uplay üstünde bedava olarak verilebilecek Assassin’s Creed II, serinin en sevilen karakteri Ezio’nun İtalya’da geride bıraktığımız maceralarını anlatıyor. Oyun, serinin ilk oyununun en sevilen yanlarını alıp üzerine yeni şeyler katılmış bir şekilde karşıya çıktığından Assassin’s Creed severlerin gönlünde ayrı bir yere sahip.

Ubisoft’un Assassin’s Creed II’yi bedava yaptığı haberiyle beraber oyuncuların istikbal hafta resmen şenlik havasına gireceğini söyleyebiliriz. Zira her hafta bedava oyun dağıtan Epic Games Store, bu hafta aksiyon severlerin görkemli bir haz almasını sağlayacak Just Cause 4’ü bedava olarak verecek.

Assassin’s Creed II ve Just Cause 4 gibi yapımların yanı sıra bu hafta sonu Ubisoft doğrulusunda diğer güzel bir haberimiz daha var. Yarış tutkunlarının macerayla komplike olarak oynayabilecekleri The Crew 2, bu hafta sonu vakitsince bedava olarak oynanabilecek. Hem de oyun, tekrar aynı vakit vakitsince %75 indirimle satın alınabilecek. Yani normalde 269 TL olan The Crew 2’yi 67,25 TL’lik ücreti ödeyerek kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyun dünyasından istikbal daha çoğu sevindirici haberi öğrenmek amacıyla bizi takip etmeye devam edin.

Abone Olun

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

49
6 Paylaşım, 49 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir