Kripto Para

Arrington Capital’dan Değerli İşe Alım

Kripto para ekosisteminde yer alan şirketlerin bir birden fazla 2022 yılında sektörel açıdan zorlandı.

2022’nin yaralarını 2023’te yavaş da olsa sarmaya başlayan firmalardan biri de Arrington Capital oldu. Şirket bu periyotta kritik bir ismin işe alındığını açıkladı.

Arrington Capital Değerli Bir İşe Alım Gerçekleştirdi

Dijital varlık idare ve risk sermayesi şirketi olan Arrington Capital, Bhavik Patel’i baş yatırım sorumlusu olarak görevlendirildiğini belirtti. Bhavik Patel, geçtiğimiz yılın sonlarında CEO’nun vazifeden ayrılması ve işçi işten çıkarımlarıyla başı badirede olan kripto borsası BitMEX’te baş eser sorumlusu ve türevler işi lideri olarak vazife almıştı.

Arrington Capital kurucusu Michael Arrington işe alım hakkında yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

“Kripto pazarları büyüdükçe ve klasik finans piyasalarıyla yakınlaşmaya devam ettikçe ticaret stratejimize olgun ve sofistike bir bakış açısı getirmek bizim için epeyce değerli bir hale geldi. Yatırımcılarımıza nasıl kıymet sunduğumuzun yalnızca bir ayağını temsil eden likiditemiz ve ticaret işlerimiz, Bhavik Patel’in liderliği ve kurumsal bilgisi ile daha yüksek dereceye ulaşmış oldu.”

Bhavik Patel’in evvelden çalıştığı kurumlar olan TK UBS için APAC türevleri stratejisti olarak bir rolünü üstlendiği biliniyor.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/arrington-capitaldan-onemli-ise-alim/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu