Telefonlar

Apple’ın en son işe alımı, TV+’a daha fazla reklam gelmesi anlamına gelebilir

Dijital reklam firması Simulmedia’daki en son görevinden önce Fry, AT&T ve Comcast’te reklam satış rolleri üstlenmişti.

Apple TV+’a daha fazla reklam getirmek, Apple’ın daha yeni eylem planlarının bazılarıyla uyumlu olacaktır. Geçen yılın sonuna doğru şirket, App Store’da ek reklamlar göstermeye başladı; bu, Apple Haritalar’da ve diğer birinci taraf yazılımlarda görünen arama reklamlarının habercisi olabilecek bir hareketti.

Apple’ın en son işe alımı, TV+’a daha fazla reklam gelmesi anlamına gelebilir

Fry’ın işe alınmasından önce, Apple’ın zaten Major League Baseball oyunlarının yanında reklamlar gösterdiğini belirtmekte fayda var. Kasım ayında Bloomberg, Apple’ın Major League Soccer ile 10 yıllık anlaşmasını desteklemek için bir canlı tv reklam ağı kurduğunu da bildirdi.

The Information’ın işaret ettiği gibi, reklam destekli bir katman, Apple’ın TV+’a daha fazla reklam getirmesinin en doğrudan yolu gibi görünüyor. Netflix ve Disney+ dahil olmak üzere birkaç diğer akış platformu, bu hizmetlerin abone tabanlarını genişletmesinin kolay bir yolu olduğu için müşterilere bu tür katmanları zaten sunuyor.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/mobil/applein-en-son-ise-alimi-tva-daha-fazla-reklam-gelmesi-anlamina-gelebilir-63fc96b5d649e33cea25961a

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu