Apple,AirPods 3’ünün Lansmana Hazır Olmasını Önerdi,18 Ekim’de Lansman Bekleniyor

1 dk


Apple, 18 Ekim Pazartesi günü Pasifik Saati ile 10.00’da, M1 SoC’nin yeni bir sürümünü içeren yeni 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’ları sergilemesinin muhtemel olduğu sanal bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. LED ekranlar ve çok daha fazlası.

Bununla birlikte, Apple’ın en çok satan aksesuarlarından biri olan ve 2016’da piyasaya çıkan AirPods için artımlı bir güncelleme başlatacak gibi görünüyor.

Apple gerçekten de gelecek hafta Üçüncü Nesil AirPod’ları piyasaya sürecek mi?

Söylentileri kaçıranlar için, yeni AirPod’lar büyük olasılıkla AirPods Pro’yu anımsatan bir tasarıma sahip olacak, ancak ANC veya Aktif Gürültü Önleme özelliği olmayacak. İyileştirilmiş ses kalitesi ve diğer güncellemelerin de 3. nesil AirPod’larda olması muhtemeldir.

Apple son zamanlarda başka neler yaptı ?

iOS 15 ile AirPods Pro ve AirPods Max için vaat edildi ve küçük bir gecikmeye rağmen, bu özellik sonunda SlashGear tarafından tespit edildiği gibi kullanıcılara sunuldu.

Merak edenler için, bu özellik AirPod’lar için eski Find My uygulaması aracılığıyla zaten mevcut, ancak bu yöntemde sınırlamalar vardı. Şu anda AirPod’ların bulunduğu genel alanda kullanışlı olan yalnızca Bluetooth aralığı ile kullanılabilir.

Bu yeni güncelleme, arama işlevi için Uygulamamı Bul arayüzünü de yeniliyor. UI, AirPod’larda U1 Ultra Geniş Bant çipi bulunmadığından, elbette yön olmaksızın AirTags Find Nearby ekranına benzer.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

88
10 Paylaşım, 88 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir