Sıradaki içerik:

Xiaomi, Çıtayı Yükseğe Çıkardı: Karşınızda Mi Note 10

e
sv

Apple, Türkiye E-Ticaret Temsilciliği Hepsiburada’nın

230 okunma

Apple, Hepsiburada’yla bir anlaşma yaptı. Yapılan bu uyuşma neticesinde Hepsiburada, Apple’ın Türkiye’deki tek yetki sahibi e-ticaret platformu oldu. Hepsiburada, bu anlaşma için Apple’a özel bir sayfa hazırladı.

ABD odaklı teknoloji devi Apple, Türkiye’deki tüketicilerden de büyük bir ilgi görüyor. Bu ilginin de farkında olan Apple, Türkiye’deki hizmet ağını ilerletmek amacıyla detaylı girişimlerde bulunmakta ve şimdi, Apple’ın girişimlerine bir yenisi daha eklendi. Şirket, Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından bir tanesi olan Hepsiburada ile bir anlaşma yaptı ve bu anlaşma kapsamında Hepsiburada, Apple’ın Türkiye’deki tek yetki sahibi e-ticaret platformu olmuş oldu.

İki dev şirket arasında oluşturulan anlaşmayla beraber Hepsiburada, Apple’ın ürünleri için yeni ve Apple’a özel bir sayfa oluşturdu. Tasarımı da dahil olmak üzere her şeyiyle Apple’a özel olarak hazırlanan bu sayfada Apple’ın iPhone, iPad, Apple Watch, Apple Tv ve aksesuarları da dahil olmak üzere çok sayıda ürün, satışa sunulmuş durumda.

Konuya dair açıklamalarda bulunan Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ, Apple’ın dünyada sayılı, Türkiye’de ise tek çevrimiçi yetki sahibi satıcısı oldukları için büyük bir gurur duyduklarını söyledi. Tüketicilerin gereksinimleri doğrultusunda pek çok girişimde bulunduklarını ifade eden Emirdağ, bu girişimlerin sürdürüleceğini ve müşterilerinin daha iyi bir e-ticaret tecrübesi yaşayacaklarını ifade etti.

Apple için özel olarak oluşturdukları sayfaya da değinen Murat Emirdağ, bu sayfayı Apple kullanıcılarının alışık bulunduğu bir şekilde tasarladıklarını söyledi. Sonuç olarak tüketiciler, Apple’ın resmi sitesinde bulunduğu gibi bir arayüzle karşılaşacaklar ve bu bağlamda satın alma işlemleri esnasında rastgele bir problem yaşamayacaklar.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.