Sıradaki içerik:

Facebook Ultra İnce VR Konsept Gözlüklerini Sergiliyor

e
sv

Apple Tasarım Ödülleri 2020: İşte Kazananlar!

151 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En son Apple’ın Dünya Çapındaki Geliştiriciler Konferansı’nın sonunda Cupertino’da bulunan şirket, her biri düşünceli ve yaratıcı olmak için seçilen Apple Tasarım Ödülleri alan sekiz uygulama ve oyun geliştiricisini seçti. Kazananlar dünyanın her yerindeki büyük ve küçük geliştiricilerden geliyor.

APPLE TASARIM ÖDÜLLERİ 2020: İŞTE SEKİZ KAZANAN

Uygulamalar kategorisindeki dört Apple Tasarım Ödülü Sahibi ile başlayalım. Bunlar:

KARANLIK ODA

Darkroom, sıradan fotoğrafçılar tarafından kullanımı kolay, profesyoneller için yeterince güçlü ve gülünç derecede hızlı birinci sınıf bir fotoğraf ve video editörüdür. İOS ve iPadOS’un en son özelliklerine derinlemesine entegrasyonla iPad ve iPhone’da bulunan Darkroom, ileri teknoloji mobil düzenleme araçları için standartları belirliyor.

LOOOM

Müzik yaratma araçlarından ilham alan Looom, işletim yazılımından çok bir enstrüman gibi hisseden bir uygulamadır. Döngü, zaman ve ritimle çizgileri, şekilleri ve renkleri keşfetme. Looom, animasyonu bir gülümseme ile döngüye sokmakla ilgilidir. Ayrıca, uygulama her yaştan profesyoneller ve yeni başlayanlar için tasarlanmıştır ve bazı etkili indie animatörler tarafından kullanılır.

SHAPR3D

Shapr3D’nin teknoloji yığını ve yazılımı, masaüstü CAD araçlarının endüstriyel gücünü bir araya getirir; iPad’in mobilitesi ve dokunmatik ekranı ve Apple Pencil’ın doğal kontrolü. Shapr3D ile masa, fare veya klavyeye gerek yoktur. Ayrıca, Shapr3D tüm büyük masaüstü CAD yazılımlarıyla uyumludur. Böylece, projeleri içe aktarabilir ve çalışmalarını doğrudan oluşturma, üretim veya çizim araçlarınıza aktarabilirsiniz.

STAFFPAD

StaffPad, zahmetsizce besteci ve müzik yazmak isteyen besteciler için tasarlanmıştır; el yazısı tanıma kullanarak. Apple Pencil’ı kullanarak müziğinizi yazabilirsiniz ve uygulama her çubuğu dokunarak daha da düzenleyebileceğiniz güzel yazı müzik notalarına dönüştürür.

APPLE TASARIM ÖDÜLLERİ 2020: OYUNLAR

SAYONARA VAHŞİ KALPLER

Sayonara Wild Hearts motosiklet sürme, kaykay, dans mücadele, lazer çekim hakkında rüya gibi bir arcade oyunu; kılıç kullanan ve kalpleri 200 mil hızla kıran.

GÖKYÜZÜ: IŞIK ÇOCUKLARI

Journey (2013 Yılın Oyunu) ve büyük beğeni toplayan Çiçek’in arkasındaki ödüllü yaratıcılardan geliyor. Gökyüzü: Işığın Çocukları, siz ve sevdikleriniz tarafından keşfedilmeyi bekleyen güzel animasyonlu bir krallıktır.

BLOOM ŞARKISI

Song of Bloom, zeki bulmacalarla dolu doğrusal olmayan bir hikaye ile eşsiz bir oyundur. Ayrıca, oyuncular oyunda ilerledikçe hızla değişen sanat tarzlarında anlatılan bir hikayeyi keşfedebilirler.

Kartlar Nereye Düşer

Son olarak, Where Cards Fall, biçimlendirici anıları hayata geçirmek için kart evler inşa ettiğiniz bir hayat hikayesi dilimi. Lise ve ötesindeki güvensizlik ve duygularda gezinmek için rüya gibi mekansal bulmacalarla yollar oluşturun.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.