Sıradaki içerik:

NHS, Apple-Google Koronavirüs uygulama planını reddetti

e
sv

Apple Mayıs Ayında ‘birçok’ Mağazayı Yeniden Açmayı Planlıyor!

468 okunma
Apple Store’lar koronavirüs nedeniyle kapalıdır

Apple Store’ların, şirketin Çin dışındaki tüm perakende satış yerlerini koronavirüs pandemisi nedeniyle kapatmasından haftalar sonra Mayıs ayında kapılarını tekrar açtığını görmeye başlayabilirsiniz . Deirdre O’Brien , perakende Apple’ın başkan yardımcısı, o pek çok mağaza gelecek ay yeniden açmak için beklediği perakendeci işçileri söyledi.

Ancak O’Brien, şirketin “her yerde” halk sağlığı krizinin durumunu izlediğini ve belirli bir mağaza veya bölge belirtmediğini açıkça belirtti. Geçen ay, benzer bir rapor Apple’ın Nisan ayının ilk yarısında mağazaları yeniden açmayı planladığını ve perakende cephesindeki planlarının akışkanlığına işaret etti.

Apple, küresel COVID-19 krizi arttıkça Mart ayında dünyadaki mağazaları kapattı ve diğer teknoloji şirketlerine çalışanlara evden çalışmalarını söyleme konusunda katıldı. 

Kazançlarını Perşembe günü son çeyrekte bildirmesi planlanıyor, bu nedenle mağaza kapanışlarının ve kesintilerinin tedarik zincirine olan etkisini anlayacağız. Durum, bu ayın başlarında yeni iPhone SE’yi piyasaya sürmesini durdurmadı , ancak önümüzdeki iPhone 12 serisinin seri üretimini geciktireceği bildirildi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.