Sıradaki içerik:

Google Lens Yeni Bir Eğitim Modunu Test Ediyor

e
sv

Apple Store uygulaması, iOS 13 ile Değişecek

207 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son raporlara göre, Apple Store uygulaması v5.8’e güncellendi ve sonunda iOS 13’ün iPhone ve iPad cihazları için Karanlık Moduna uyarlandı. Resmi güncelleme değişikliği günlüğü, Karanlık Modun uygulamaya sorunsuz bir şekilde gömüldüğünü söylüyor. 

Artık kullanıcılar bu yeni modda göz atabilir, satın alabilir ve keşfedebilir. Ayrıca, yeni sürüm birden çok hata düzeltmesi ve özellik geliştirmesi de getiriyor.

Birçok akıllı telefon kullanıcısı karanlık mod özelliğini gerçekten takdir ediyor. Sadece ekranı göz alıcı hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda gücünüzü korur. Ancak, Apple iOS 13 sisteminde karanlık modun uygulanmasından bu yana, Apple’ın kendi uygulamaları karanlık moda adapte olmakta gerçekten yavaştı.

Apple Store uygulaması, en son Apple ürünlerini ve aksesuarlarını satın almanız için size daha kişiselleştirilmiş bir yol sunar. Sahip olduğunuz Apple ürünlerine dayalı öneriler de alabilirsiniz. Ayrıca, Apple Store uygulamasında hangi aksesuarların ekipmanınızla uyumlu olduğunu kolayca bulabilirsiniz. 

Böylece, kullanıcılar mevcut iPhone’larından yenisine kolayca yükseltebilirler. Ayrıca, kullanıcılar mağazada uygulamalı ve etkileşimli bir sınıfa kaydolabilir. Apple Pay’ı, katılımcı bir Apple Perakende Mağazasını ziyaret ettiğinizde iPhone’unuzdan çıkış yapmak için bile kullanabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.