Apple Pencil 3 Sızıntı Kurbanı Oldu

2 dk


Twitter ve Weibo pek çok kez bizlere yeni cihazlar ile ilgili fikir veren platformlar oluyor. Şimdi iki platformda da görülmüş fakat Twitter üstünde ikinci kez karşımıza çıkan Apple Pencil 3, büyük ihtimalle 20 Nisan’da Apple’ın düzenlemeyi planladığı aktivitede tanıtılacak.

Apple’ın yeni kalemi, paylaşılan videoda da gördüğünüz üzere parlak bir gövdeye sahip ve tam olarak hangi özelliklere sahip gerçekte bilinmiyor. 3 Mart 2021 tarihinde Mr White/LaobaiTD adlı Twitter kullanıcısı doğrulusunda ‘New Apple Pencil( Yeni Apple Pencil)’ olarak paylaşılmıştı. Kalem daha sonra Çinli bir kullanıcı doğrulusunda video olarak paylaşıldı.

Twitter’da ileakeer adına sahip olan kullanıcı, yeni Apple Pencil #AppleEvent adıyla videoyu paylaştı. Kalemin resmi görüntüsünün bu olup olmayacağını bilmiyoruz fakat ortada birtakım iddialar da bulunuyor. Bu iddialardan biri ise Apple’ın yeni cihazın görüntüsünü kasten tanınmış platformlarda yasenemasını sağlamak oluyor.

Pek çok teknoloji şirketi yeni ürünlerini tanıtmadan evvelce bu şekilde sızdırılmasıyla gündeme geliyor. Şirketlerin kendisinin kasten paylaştığı kanıtlanmasa da tekrar de bir şekilde ‘şirket içi kaynaklar’ sebebiyle telefonlar, bilgisayarlar ya da kulaklıklar sızdırılıyor. Apple amacıyla de benzer bir hal geçerli çünkü geride bıraktığımız sene iPhone 12’nin tanıtımı gerektiğince gecikmişti. Bu sene da gecikmeli birtakım aktivitelerin olabileceği biliniyor. İşte meydana atılan iddialarda ise Apple Event amacıyla heyecanı canlı tutmak isteyen şirketin ‘kasten’ bu kalemi sızdırmış olabileceği söyleniyor.

Kaldı ki 20 Nisan’da gerçekleşecek Spring Loaded etkinliğinde tanıtılması beklenilen ürünlerden biri de Apple Pencil 3 oluyordu. Birkaç gün sonra gerçekleşecek olan aktivite heyecanlandırmayı başarıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

40
5 Paylaşım, 40 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir