Sıradaki içerik:

Dell, 10. Nesil Intel İşlemcili G5 Ve G3 Oyun Dizüstü Bilgisayarlarını Duyurdu

e
sv

Apple Music’ten Türk Sanatçılara Destek!

123 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son vakitlerde zor günler yaşamış sektörlerden biri de hiç şüphesiz müzik. Apple da bunun amacıyla harekete geçti ve “Yerli Müzik: Türkiye” adlı bir insiyatif başlattı. Apple Music, yerli sanatçılara bu zor zamanlarda destek olacak.

Yerli Müzik: Türkiye nedir?

Müzik sektörünün geçirdiği bu zor günlerde, yeni bir insiyatif duyuran Apple Music, böylece sanatçılara gereksinim duyduğu desteği verecek. Peki, Yerli Müzik: Türkiye nedir?

Bu inisiyatif ile Gözat sekmesinde yerli şarkılardan meydana gelen çalma listeleri, yeni albüm ve single duyuruları ile Türk sanatçıların başrolde konumunu alıyor. Burada; Bedük’ün yakında çıkacak olan Intergalactic albümünden yayınlanan ilk single çalışması, Nilipek’ten yeni EP mektuplar II ya da Canozan’dan Armut Ağacı albümü ve daha pek çok yeni çıkan çalışmaların yanında pek çok çalma listesi de bulunuyor.

Apple Music ve Karnaval işbirliği altında gerçekleşen yer alan listelere baktığımızda; Pusula listesini, yıldızı yeni parlayan ve köklü yerli sanatçıların en çok dinlenen şarkılarının sıksık güncellendiği Zirvedekiler: Türkiye listesini, seçenek seslerin buluşma noktası Zirvedekiler: Türkçe Alternatif listesini, sevdiklerinizle bir arada, huzur dolu, eğlenceli sıcacık vakitler geçireceğiniz Ailece Beraber listesinin öne çıktığını görüyoruz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.