Sıradaki içerik:

Call Of Duty Warzone 200 Oyunculu Battle Royale Modunu Sunabilir

e
sv

Apple, Katlanabilir Bir İphone Üzerinde Çalıştığı İdda Ediliyor!

avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İPhone ile Apple, cep telefonlarında devrim yaratarak cep telefonlarını yalnızca cep telefonlarına dönüştüren cihazlardan mini bilgisayarlara dönüştürdü. Katlanabilir telefonlar bir sonraki büyük şey gibi görünüyor ve Apple şu ana kadar piyasaya sürmemiş olsa da, çok sayıda patent başvurusu şirketin aktif olarak bir tane düşündüğünü ima ediyor. Ve şimdi, tipster Jon Prosser’in gizemli bir tweet’i, bükülebilir bir iPhone görmeden önce uzun sürmeyeceğini gösteriyor.

Prosser, Apple’ın katlanabilir bir iPhone üzerinde çalıştığını iddia ediyor, bu da ne zamandan daha fazla olduğu sorusu anlamına geliyor.

Katlanabilir telefonlar şu anda mükemmel olmaktan çok uzak . Samsung’un bükülebilir telefonlardaki ilk denemesi çok iyi gitmedi, ancak şirket o zamandan beri önemli bir süreç yaptı. Apple genellikle ürünleri acele eden kişi değildir ve sunduğu patentlere göre, bükme işleminin ekranın bütünlüğünden ödün vermemesini sağlamak ister.


Bu yılın başlarında, Alfred Üniversitesi’nde cam bilimi profesörü olan William LaCourse, katlanabilir bir iPhone’un önümüzdeki 12 ila 18 ay içinde gelebileceğini iddia etmişti. İddia, Corning’in bükülebilir cihazlar için cam tabanlı teklifler yaptığı yönündeki ifadesine dayanıyordu. O zaman Gorilla Glass üreticisi, çalışan bir tasarımın 2020’nin sonuna kadar hazır olacağını söylemişti.
Samsung, katlanabilir cam geliştirme sürecini hızlandırmak için Corning ile çalışıyor ve ikisi ABD’de bir tedarik zinciri oluşturmak istiyor. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.