Sıradaki içerik:

Facebook Messenger Yeni Bir Görünüme Kavuşacak

e
sv

Apple iOS 14.1 Golden Master Sürümünü Yayınladı

1036 okunma

Apple, yeni program güncellemelerinin final versiyonuna en yakın versiyonu olan iOS 14.1 Golden Master sürümünü geliştiriciler amacıyla yayınladı. Hem de iPadOS 14.1’in Golden Master sürümü de yayınlanmış durumda.

Apple, iPhone 12 ailesinin lansmanını takiben geliştiriciler amacıyla iOS 14.1 ve iPadOS 14.1 Golden Master sürümünü yayınladı. iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’in ön yüklü olarak gelmesi beklenilen iOS 14.1 Golden Master sürümünün kısa vakit içersinde desteklenen bütün iPhone’lara yayınlanması bekleniyor.

An itibarıyla Apple’ın geliştirici portalında indirmeye açık olan iOS 14.1, başta herkese açık program güncellemesi olarak sunulmuş olsa da Apple, kısa vakit sonra herkese açık erişimi kapattı ve geliştiricilere özel sürüm durumuna getirdi.

Şu an için iOS 14.1 Golden Master sürümünde ne gibi yenilikler olduğuna ya da güncellemenin destekleyen bütün iPhone’lara ne vakit yayınlanacağı ile alakalı bir bilgi bulunmuyor. Yine de Apple’ın söz hususu güncellemeyi yayınlamak amacıyla iPhone 12 ailesinin pazara sürülmesini bekleyebileceği tahminler arasında.

Apple, iOS 14.1 ve iPadOS 14.1 ile beraber dördüncü ve beşinci Apple TV modeller amacıyla de bir tvOS 14.1 Golden Master sürümü yayınladı. Ne yazık ki şimdilik bu güncellemenin getirdiği yeniliklerle alakalı de bir açıklama bulunmuyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.