Apple iOS 14.1 Golden Master Sürümünü Yayınladı

1 dk


Apple, yeni program güncellemelerinin final versiyonuna en yakın versiyonu olan iOS 14.1 Golden Master sürümünü geliştiriciler amacıyla yayınladı. Hem de iPadOS 14.1’in Golden Master sürümü de yayınlanmış durumda.

Apple, iPhone 12 ailesinin lansmanını takiben geliştiriciler amacıyla iOS 14.1 ve iPadOS 14.1 Golden Master sürümünü yayınladı. iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’in ön yüklü olarak gelmesi beklenilen iOS 14.1 Golden Master sürümünün kısa vakit içersinde desteklenen bütün iPhone’lara yayınlanması bekleniyor.

An itibarıyla Apple’ın geliştirici portalında indirmeye açık olan iOS 14.1, başta herkese açık program güncellemesi olarak sunulmuş olsa da Apple, kısa vakit sonra herkese açık erişimi kapattı ve geliştiricilere özel sürüm durumuna getirdi.

Şu an için iOS 14.1 Golden Master sürümünde ne gibi yenilikler olduğuna ya da güncellemenin destekleyen bütün iPhone’lara ne vakit yayınlanacağı ile alakalı bir bilgi bulunmuyor. Yine de Apple’ın söz hususu güncellemeyi yayınlamak amacıyla iPhone 12 ailesinin pazara sürülmesini bekleyebileceği tahminler arasında.

Apple, iOS 14.1 ve iPadOS 14.1 ile beraber dördüncü ve beşinci Apple TV modeller amacıyla de bir tvOS 14.1 Golden Master sürümü yayınladı. Ne yazık ki şimdilik bu güncellemenin getirdiği yeniliklerle alakalı de bir açıklama bulunmuyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

54
7 Paylaşım, 54 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir