Sıradaki içerik:

Google,Bir Müşteriye Yanlışlıkla On Pixel 4s Gönderdi!

e
sv

Apple High-End Kulaklıklar Hakkında Bildiğimiz Her Şey

291 okunma

Birinci nesil AirPod’ların Aralık 2016’da piyasaya sürülmesinden bu yana Apple, ses kulaklıklı ürünlerdeki potansiyelini tam olarak keşfetmeye başladı. Şimdi, kablosuz kulaklıklarının esas olarak iki dalı var , AirPods‌ ve AirPods Pro. Bununla birlikte, Apple’ın kulaklık serisini genişletmeye ve ‘üst düzey bir ürün’ piyasaya sürmeye devam edeceği yönünde söylentiler de var. Aşağıda, yakında çıkacak olan Apple High-end Kulaklıklarla ilgili tüm söylentileri özetledik.

Görünüm söylentileri

Daha önce Bloomberg, Apple High-End Kulaklıkların yeni bir görünüm kullanacağını söyledi. Deriden yapılmış premium bir versiyon da dahil olmak üzere iki versiyon olacak. Kulaklıklı mikrofon setinin prototipi, metal kollar takılı halde kafa bandı ile birlikte dönen kulaklıklarla birlikte ‘retro tarzı’ bir görünüm kullanılarak tanımlanır.

Diğeri ise fitness için kullanılan bir stildir. Hava akışını iyileştirmek için küçük delikli daha hafif ve nefes alabilen malzemeler kullanmalıdır. Değiştirilebilir mahfazalar yapmak da mümkündür.

Bu ürünlerin her ikisi de yüksek konumlandırılmıştır. Apple daha önce ‘AirPods’ gibi bu tür bir kulaklık satmak için Beats markasını satın almış olsa da Apple, Beats yerine Apple markalı kulaklıklar da geliştiriyor.

İOS 14 için kırmızı kulaklık simgesi

Sızan iOS 14 sisteminde, bazı kaynaklar kulaklığı temsil eden simgeyi buldu. Ancak görüntüde hiçbir ayrıntı görülmedi.

İşlev söylentileri

Daha önce, tanınmış Apple ürün analisti Ming Chi Kuo, Apple High-end Kulaklıklarının aktif gürültü azaltmaya sahip olacağını söyledi. Bu şaşırtıcı değil, çünkü Beats Studio 3, Solo Pro ve AirPods Pro’nun hepsinde ANC aktif gürültü azaltma var.

Bu özellik çevresel gürültüyü azaltmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar ne dinlediklerine odaklanabilirler. AirPods Pro’daki ANC’ye benziyorsa, gürültü azaltmayı etkinleştirecek şeffaf bir mod olacaktır, ancak ortam sesi toplanabilir.

Tabii ki, üst düzey bir ürün ve büyük bir kulaklık olduğundan, ses kalitesinin AirPod’lardan daha iyi olması bekleniyor.

Fiyat

Apple, yeni kulaklığın fiyatını 350 dolara ayarlayabilir. Ancak daha kesin bilgi yoktur.

Yayın tarihi

Mevcut söylentiler, bu kulaklığın 2020’de bir kez piyasaya sürüleceğini gösteriyor (kesin tarih henüz belirlenmedi). Kulaklıkların seri üretiminin 2020 ortalarında başlaması planlanıyor, bu da 2020 sonbaharında satışa sunulacağı anlamına gelebilir.

Apple’ın bu kulaklığı 2019’da piyasaya sürmeyi planladığı söylentileri var. Ancak bu planın gerçekleşmediği anlaşılıyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.