Sıradaki içerik:

iPad Pro kullanıcıları, Magic Keyboard’tan Dolayı Pil Sorunları Yaşıyor

e
sv

Apple, Dünya Çapında Mağazalarının Yaklaşık 100’ünü Yeniden Açıyor

148 okunma

Koronavirüs salgını, şirketleri hem müşterileri hem de çalışanları yanlışlıkla enfeksiyonu yakalamaktan korumak için dünya çapındaki mağazaları kapatmaya zorladı. Mart ayında, Apple   tüm mağazalarını 14 gün boyunca kapatmaya karar verdi ve daha sonra  kapatmayı süresiz olarak uzatacağını açıkladı . O zamandan beri Apple yavaş yavaş dünyadaki perakende mağazalarını yeniden açıyor. Apple geçtiğimiz ay Çin’de tüm perakende mağazalarını açtı. Apple bugün yaklaşık 100 mağazasının küresel olarak yeniden açıldığını duyurdu.

Apple ayrıca çalışanların ve müşterilerin güvenliğini korumak için attığı ek adımları da açıkladı.

  • Her mağazada, doluluğu sınırlamaya ve herkese çok fazla yer vermeye ve Genius Bar’da ve mağaza genelinde bire bir, kişiselleştirilmiş hizmete odaklanmamıza odaklanıyoruz.
  • Tüm ekiplerimiz ve müşterilerimiz için yüz kaplamaları gerekli olacak ve bunları kendileri getirmeyen müşterilere sağlayacağız.
  • Sıcaklık kontrolleri kapıda yapılacak ve yayınlanan sağlık soruları, öksürük veya ateş gibi semptomları olan veya yakın zamanda COVID?
  • Gün boyunca, tüm yüzeylere, teşhir ürünlerine ve trafiği yoğun olan alanlara özel önem veren gelişmiş derin temizlemeler yapıyoruz.
  • Bu zamanı ayrıca çevrimiçi veya mağazalarımızda müşterilerimizin ihtiyaçlarına nasıl daha etkin bir şekilde hizmet edebileceğimizi değerlendirmek için aldık. Birçok mağaza için bu, kaldırım kenarı toplama ve bırakma anlamına gelecektir.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.