Sıradaki içerik:

Call of Duty Mobile’dan Son Uyarı

e
sv

Apple anlattı: Evde Yüz Kalkanı Nasıl Yapılır?

255 okunma

Apple bu sıralar ideal fiyatlı yeni iPhone modeli olan iPhone SE 2020 ile gündemdeydi. Corona virüsü hem ülkemizi hem de dünyayı etkilemeye devam ederken, titiz davranan şirketlerden biri de Apple oldu. Google ve Apple ortak çalışmalarının sonrasında, Apple yüz kalkanı yapımı dökümanını resmi internet sitesinde paylaştı!

Apple yüz kalkanı yapımı dökümanını internet sitesinde paylaştı!

Apple iPhone SE 2020’yi sunmasının sonrasında bugün de iPhone SE Plus iddiaları ile karşımıza çıktı. Şirket bir yandan da corona virüsü ile alakalı titiz çalışmalarını korumaya devam ediyor. Google ve Apple ortak çalışmalarının yanı sıra, Apple bugün kendi yüz kalkanınızı nasıl yapacağınızla alakalı yeni bir destek belgesi paylaştı.

Detaylı destek belgesine linkten ulaşabilirsiniz.

– > https://support.apple.com/en-us/HT211142

Destek belgesi, yüz siperleri imalatının bir eksper doğrulusunda yapılması gerekliliğini vurgularken, yüz kalkanı yapımı konusu ile alakalı da bütün gereksinimleri ve süreci ayrıntılı anlatıyor.

Kalkanın, alın bandının ve kayışın üretimi amacıyla lüzumlu malzemeler ve alakalı kalınlık değerlerini belirtilirken, bu malzemelerin nasıl birleştirileceği de ayrıntılı anlatılmış. Ek olarak, destek belgesi, yüz kalkanı üretiminde kullanılabilecek potansiyel imalat yöntemleri olarak lazer kesim, su jeti ve kalıp kesimini de vurgulamış.

Apple ilaveten imalat prosedürinde kullanılabilecek kendine ait birkaç dizayn dosyasını da paylaşmış. Mevcut dizayn dosyaları, genel prosedür amacıyla talimatlar, 2B kesim dosyaları ve yüz kalkanının her bir bileşeni amacıyla özel üretim dosyaları içeriyor.

Apple, üretim sürecinde daha çok yardım etmeye gereksinim duyanlar amacıyla [email protected] e-posta adresini de kullanıma açtı.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.