Apple, 15 Eylül İçin Apple Watch Duyurusunu Yaptı: İşte Detaylar!

2 dk


Salı sabahı, #AppleEvent adlı hashtag bir Twitter’ın kodunda açığa çıktı. Çok geçmeden, Apple’ın Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Greg Joswiak, 15 Eylül’de gerçekleşecek etkinlik için bir tweet attı.

Basın mensuplarına ayrıca “Zaman Uçar” başlıklı lansman etkinliği için resmi davetiyeler gönderildi. Apple, güncellenmiş bir Apple Watch, belki de Series 6’yı tanıtmayı planladığını ima ediyor olabilir. Bloomberg’in bir önceki raporuna göre, Apple iki Apple Watch modelini duyurmayı planlıyor: biri Apple Watch Series 6, diğeri ise sözde bir Series 3 Apple Watch’un güncellenmiş, daha düşük maliyetli sürümü, belki müşterilere giriş seviyesi bir Apple Watch seçeneği sunmak için.

https://twitter.com/reckless/status/1303360727797952517?s=20

Apple’ın en az dört yeni iPhone 12 modelini piyasaya sürmesi bekleniyor, ancak bu şimdi veya Ekim ayında gerçekleşirse çelişkili raporlar alıyoruz. Telefonlar, iPhone 5’in veya en yeni iPad tabletlerin tasarımını anımsatan yeni bir düz kenarlı tasarıma sahip olacak. Bu notta, uçtan uca ekrana sahip yeni bir iPad Air modeli büyük olasılıkla bu etkinlikte tanıtılacak.

Ayrıca yeni, daha düşük maliyetli bir HomePod hoparlörü bekleyebilirdik ve Apple, Apple markalı ilk kulak üstü kulaklık çiftini de duyurabilir. Yeni Apple TV donanımı ve iPhone’umu Bul gibi takip etmenin bir yolu olduğu bildirilen yeni bir uzaktan kumanda da çalışmalara devam ediyor. Ayrıca AirTag’lerin de görünmesini bekliyoruz. Bunlar, eşyalara yapıştırabileceğiniz ve nerede olduklarını doğru bir şekilde takip edebileceğiniz küçük etiketlerdir.

Her şey, 15 Eylül Salı günü saat 10: 00’da (PDT) canlı yayın etkinliği aracılığıyla lansman etkinliği başladığında önümüzdeki hafta açıklanacak.

Daha fazlası için TeknoBizdeyiz’i takipte kalın. Bir sonraki haberde görüşmek üzere.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

72
9 Paylaşım, 72 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir