Sıradaki içerik:

Redmi 10X Ve Redmi K30İ Çeşitleri Sızdırıldı

e
sv

Apex’de Kings Canyon’da Gizli Sığınak Nasıl Edinilir

143 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir Apex Legends oyuncusu, Kings Canyon’da, oraya her gittiğinizde efsanevi bir canlanma kalkanı garanti edecek gizli bir iniş noktası ortaya çıkardı. 

Apex Legends 5. sezonun lansmanı ile Respawn Entertainment, Kings Canyon haritasını salladı ve Skulltown gibi eski sadık yerleri tamamen yok ederken bir avuç yeni yer ekledi. 

Oyuncular yeni sezon boyunca oyunlara düşmeye devam ettikçe, ganimetlere göre en iyi yere nereden geleceğini, erken kavga potansiyelini ve rotasyonlarının nasıl çalışacağını anlıyorlar. Yine de, bir oyuncu seti en iyi ganimete sahip olmayabilecek, ancak biraz fark edilmeyebilecek bir yer ortaya çıkardı.

Gizli konum, oyuncuların yukarıdan kapağı açmaya gerek kalmadan Broken Coast güney işaretinin altındaki gizli sığınaklara gidebileceğini ortaya çıkaran Reddit kullanıcısı Damon388 tarafından işaret edildi.

Gerekli olan tek şey, oyuncuların düşme rotasını doğru bir şekilde sıralamasıdır, böylece uçurumdaki boşluğa güvenli bir şekilde kayabilir ve ölümlerine dalmazlar.

İçeri girdikten sonra, sağ tarafa doğru, en büyük şarj istasyonunu geçerek, küçük bir koridordan aşağı doğru ilerleyin ve kapıları açın.

Efsanevi bir yıkma kalkanı diğer tarafta bekliyor olacak, ancak Oktan’ın hızıyla küçük alana girmeyin, aksi takdirde kendinizi ölümünüze düşmüş bulabilirsiniz. 

Diğer taraftarlar, konum artık çok gizli hale gelmediğinde, ellerinizi kalkandan ayırmak için o kadar çok ganimet olmadığından, iniş noktalarının en yaşayamayabileceğini belirtti.

Buna rağmen, oyunun başlangıcından itibaren efsanevi bir eşyaya sahip olmak elbette çok büyük bir yardım olacak ve size rekabette bir adım atacak. Sadece rotasyonlarınızda başka bir yerde bir veya iki silah bulmaya ihtiyaç duymayın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.