Sıradaki içerik:

MacOS Office Insider Preview Build, Outlook ve Daha Fazla Eklenti Desteği Eklendi!

e
sv

Apex Legends fragmanı yeni Sezon 6 Efsane yeteneğini duyurmuş olabilir

1028 okunma

Apex efsaneleri Sezon 5: Fortune’s Favor lansman fragmanının piyasaya sürülmesi, oyuna gelen birçok değişikliğe işaret etti. Bununla birlikte, bazıları bunun Loba’dan sonra bir sonraki yetenek için bilgi verildiği düşünülüyor.

En son karakter Loba Andrade’ya tam bir bakış paylaşan ve Kings Kanyonu’nda değişiklik yapan Sezon 5’in 12 Mayıs’ta varışından sadece birkaç gün önce yeni bir fragman yayınlandı.

Ancak, bazı taraftarlar, Rampart’ın kitinden, sızdırılmış bir Efsane’den bir şeye benzeyen bir yetenek görüldükten sonra Loba’nın karavanda var olan tek yeni karakter olmadığına inanıyorlar.

Rampart’ın piyasaya sürülmesiyle ilgili söylentiler, Şubat 2019’da sızan oyun dosyalarının ardından yayılmaya başladı ve bu da Wattson, Octane, Crypto ve Rosie’nin (Sezon 5’in önünde Loba olarak yeniden adlandırılan) eklenmesini öngördü.

Bir süredir Rampart hakkında çok az şey duyulsa da, sızan yeteneklerinden biri yere monte edilmiş bir taret yerleştirmesine izin veriyor. Bir veri madencisi, kuleyi hareket halinde gördüğümüzü düşünüyor.

Apex Legends veri madencisi ‘Suum’, karavandaki tareti fark eden ve bir saniye boyunca bir dakika işareti gibi görünen ve Sezon 6’daki Rampart için bir teaser olabileceğini öneren birkaç kişi arasındaydı.  yaklaşan Efsanelerin sızdırılmış görüntüsüne göre cihaz Rampart’ın beklenen görünümüne benziyor.

“Bu, Rapmart’ın S6’daki Taret için tekrar kullanılabilir” Suum, Loba’nın piyasaya sürülmesinden sonra hangi Efsanenin beklediğini açıklayarak açıkladı.

Rampart’ın diğer sızdırılmış yetenekleri, yapılara verilen herhangi bir hasarı onarabilen yakın dövüş silahı olarak söylentiler ve kitindeki LMG’lerle güçlü sinerji olan bir mühendis ile benzerdi.

Söylentiler ilk kez Efsaneler hakkında yayılmaya başladığında, birçok kişi Rampart’ın Kripto ve Loba’nın piyasaya sürülmesinden sonra sıraya gireceğine inanıyordu, ancak Forge da potansiyel bir karakter olarak vurgulanmıştı.

Respawn’un stüdyosundan ortaya çıktığı iddia edilen diğer Efsaneler arasında Rampart’ın bir görüntüsü.

Şu an itibariyle, gelecekteki Legend Respawn’ın odaklarını hangi noktaya kaydırdığı belli değil ve treylere monte edilmiş bir tarete benzeyen bu tuhaf cihaz, gelecek şeylerin bir işareti ise..

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.