Sıradaki içerik:

PlayStation 5’in Çıkış Tarihi Sızdırıdı

e
sv

Apex Legends fragmanı, Sezon 5 için iki yeni altın silahı ortaya çıkardı

333 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kartal gözlü Apex Legends hayranları, Meet Loba fragmanındaki R-99 SMG ve Spitfire’ın altın versiyonlarını fark ettiler ve beşinci sezonda yeni silahlar olabileceklerine dair spekülasyonları desteklediler.

Sonunda dördüncü sezonda, Apex Legends hayranları tüm yeni fragmanları araştırıyor ve Respawn bunları açıklamadan önce yeni değişiklikleri ortaya çıkarmak umuduyla beşinci sezon için araştırmaya devam ediyorlar.

Bazıları zaten çoklu fragmanları tespit etti – oyun fragmanında gösterilen iki belirgin noktanın dışında. Yine de, Loba’nın yeteneklerini ve oyun içi animasyonlarını gösteren yeni fragman, beşinci sezon için iki yeni altın silah ortaya koymuş olabilir. 

Fragman sonunda Loba’nın yeteneklerini doğruladığında, nihai – Black Market Boutique – hakkında çok spekülasyon gördü ve takım arkadaşlarının her biri belirli bir aralıktan iki parça ganimet çalmasını sağladı.

Yetenekleri gösterildiği gibi, kartal gözlü hayranlar Cebelitarık’ın Spitfire’ın altın versiyonunu aldığını belirtti – önceki sezonlarda yayınlanmayan bir şey. 

Bunun da ötesinde, Loba öğesini seçip Kraber’i alırken, menünün sağ üst köşesinde altın R-99 SMG de görülebilir. Yine, Spitfire gibi, bu tamamen yeni. 

Fragmanlara dahil edilmesiyle, taraftarlar tüm işaretlerin bu altın silahların beşinci sezonda kullanıldığına işaret ettiğine inanıyorlar. Önceki sezonlarda HAVOC, P2020, Prowler, Sentinel ve R-301 Carbine dördüncü sezonda kullanılan beş farklı silah altın versiyonlara dönüştürüldü. 

Spitfire ve R-99, beşinci sezon için ilk iki altın silahsa, bu da doldurulması gereken üç nokta daha bırakır. Ancak, Respawn henüz yama notlarını düşürmediği ve yeni eklemeleri doğrulayamadığı için, yeni sezon için güncelleme yayınlandıktan sonra beklemeli ve beklemeye devam etmeleri gerekecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.