Sıradaki içerik:

Samsung Note20’nin Ön Kamerasının Etrafında Durum Göstergesi Olabilir

e
sv

Apex Legends Fragmanı, Dört Yeni Ultra Şarj Noktasının Yerlerini Gösteriyor

163 okunma
avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apex Legends’ın beşinci sezon fragmanı, hayranlara, daha önce inandığı gibi ikiden fazla olduğu anlaşıldığı için Kings Kanyonu etrafına dağılmış ek nihai şarj istasyonlarına bir göz atmış olabilir. 

Apex Legends 5. sezon binasının ateş sahasına yutturulmasıyla, popüler battle royale hayranları, geliştiricilerin onlar için ne sakladıklarına erken bir göz atmaya çalışıyorlar. 

Yeniden doğma, Loba’yı yeni efsane olarak ve birkaç harita değişikliğinden daha önce ortaya çıkardı, ancak yeni bir özellik gerçekten oyuncuların dikkatini çekmiş durumda.

Loba gelecek 5. sezon güncellemesiyle Apex Legends’e eklenecek.

Reddit kullanıcısı Ponsobnie, oyun fragmanına daha yakından bakarsanız, şovda olan iki açık olandan daha fazlasını göreceğinizi belirtti – sözde Sulak Alanlar alanı ve Loba’nın ışınladığı uçurum kenarı.

Redditor’a göre, vinç yapısının merkezinde, şarj istasyonu açılmadan hemen önce gösterilen ek bir şarj noktası var gibi görünüyor. Sözde, karavanda gösterilen sulak alanlara yakın bir tane daha var. 

*Update to my previous post* There are minimum 4 yellow ulti charge devices on Kings Canyon (Added one under near Skull… Canyon, Pit or something?) from r/apexlegends

Üst üste iki şarj istasyonu varsa, bu baskın olmayacak bazı ilginç dövüşlere yol açmaz – özellikle Savunma Bombardımanı, Rolling Thunder ve Lifeline’ın Bakım Paketi gibi sonuçlara sahipseniz.

Açıkçası, Ponsobnie’nin teorisinin doğru olup olmadığını görmek için uzun süre beklemeyeceğiz. Küçük bir gecikmeden sonra, Apex Legends 5. sezon sezonu 12 Mayıs Salı günü başlayacak – böylece yeni harita değişikliklerinden, tamamen yeni kozmetiklerden ve Respawn’un mağazadaki diğer her şeyden her şeyi göreceğiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.