Kripto Para

Anthony Scaramucci’den Kısa Vadeli Bitcoin Yatırımı İtirafı

Yatırım şirketi Skybridge’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin‘e kısa vadeli olarak yatırım yapma konusunda kanılarını paylaştı. CNBC ile yapılan yakın vakitteki röportajda konuşan Scaramucci, Bitcoin’e kısa vadede büyük yatırım yapmanın bir yanılgı olduğunu kabullendi.

Scaramucci: “Bitcoin’e Kısa Vadede Yatırım Yapmak Bir Hata”

Skybridge yatırım şirketi kurucusu ve ünlü finans uzmanı denildiğinde akla birinci gelenlerden olan Anthony Scaramucci, uzun vadede en büyük kripto para ünitesinde kar sağlayacağı tarafında niyeti bulunuyor. Aslında Anthony Scaramucci Bitcoin yatırımının çok da sağlıklı olmayacağını lisana getirdi.

Ayrıca Antoino Scaramucci şu formda şu formda açıklama yaptı;

anthony scaramucciden kisa vadeli bitcoin yatirimi itirafi 0 UAaCX3AL

Bitcoin yatırımını dört yıllık bir aralıkta ölçmek istiyorum. Bitcoin’i dört yıllık bir döngü boyunca tuttuysanız, hoş paralar kazandığınızı düşünüyorum. Bitcoin son faiz artışları ile birlikte negatif tarafta etkilendi lakin merkez bankalar sistemi duruşunu yıl sonuna kadar değiştirilebileceğine inanıyorum.”

Scaramucci, kripto para ünitelerinin geleceğe dair bir tesir edecek durumu olmayacağını düşünüyor.

CoinGecko’nun bilgilerine nazaran Bitcoin, son 24 saatte yüzde 2.3 bedel kazandı. Haberin yazımı itibariyle 23.470,94 dolardan süreç gören Bitcoin, son 7 günde ise yatırımcısına yüzde 14.1 kıymet kazandırdı.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/anthony-scaramucci-bitcoin-hatasini-kabullendi/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu